Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

pühapäev, 24. jaanuar 2021

JBL tähistab 75. juubelit uute põnevate toodetega

Palju uusi kõrvaklappe ning kõlareid ja väga lahe võimendi on peagi müügil

Sel aastal virtuaalselt peetud maailma suurimal elektroonikamessil CES tutvustas JBL mitmeid põnevaid uudistooteid.

Kogu möödunud 75 aasta jooksul on JBL mänginud muusikaajaloos unikaalset ja olulist rolli. JBL-i tehnikal on alati olnud oluline tähtsus nii muusikamaailma pöördeliste sündmuste korraldamisel kui ka kõige andekamate muusikatalentide abistamisel nende karjääris. Neid saavutusi on hinnatud suure hulga prestiižsete auhindadega, mille hulgas ei puudu ka Grammyd ja Oscarid.

JBL-i legendaarne ja unikaalne helikvaliteet on võitnud lugematul hulgal kuulajate südameid kõikjal, olgu selleks siis kontserdiplats või kinosaal, tipptasemel helitehnika autos või hoopis haarav kodukinoelamus. Viimastel aastatel on JBL aga näidanud tõelist uuendusmeelsust just kvaliteetsete kõrvaklappide ja kaasaskantavate kõlarite arendamisel, mis on kiirelt võitnud ka noorte muusikasõprade südamed. Innovatsioon ei lõppe aga seal - hiljuti tutvustatud murranguline JBL Quantum mänguriklappide seeria on lühikese ajaga võitnud palju fänne ka e-spordi tipptähtede hulgas.


Bar 5.0 Multibeam on virtuaalse Dolby Atmosega kõik-ühes Soundbar

Kõrgelt hinnatud JBL Bar ribakõlarite pere uusim liige Bar 5.0 Multibeam toob Dolby Atmos ümbritseva ruumilise heli virtuaalsena soodsamasse hinnaklassi. Kompaktne kõik-ühes Soundbar mahub suurepäraselt ka väiksema teleri juurde, ning integreeritud bassikõlarid tähendavad, et eraldiseisvale subwooferile koha leidmise pärast muretsema  ei pea.
Nutikas helisüsteem toetab kõiki levinud voogedastusteenuseid ja multiroom-lahendusi, tänu integreeritud Apple Airplay 2, Google Chromecast ja Alexa MultiRoom Music lahenduste kasutamisele. Loomulikult on Soundbaril ka Bluetooth, mis lubab mugavalt edastada heli nutitelefonist või arvutist.Täiesti uus Tour seeria - mürasummutavad kõrvaklapid ärikasutajale

Tihti reisivale kasutajale suunatud Tour seeria pakub adaptiivset mürasummutust, mis jälgib ümbritseva keskkonna mürataset ja reguleerib mürasummutuse automaatselt optimaalseks. Nutikad SilentNow ja My Alarm funktsioonid koos Ambient Aware ja TalkThru võimalustega teevad neist klappidest eriti väärtuslikud reisikaaslased.

Suured Hi-Fi kõrvaklapid Tour ONE on Hi-Res heli toega klapid, millel on lisaks adaptiivsele mürasummutusele veel mitu väga head omadust. Mürasummutusega kuni 25 tunni ja ilma  kuni 50 tunni pikkune aku kestvus on piisavalt pikk, et pidada vastu ka pika reisi vältel laadimist vajamata. Kiirlaadimine annab vaid 10-minutilise laadimisega 2-tunnise tööaja. Universaalne USB-C pesa lubab aga laadida klappe ka nutitelefoni või tahvelarvuti laadijaga.
Uus Smart Audio funktsioon parandab helikvaliteeti muusikarežiimis ja vähendab viivitust filmirežiimis ning 4 mikrofoni pakuvad head helikvaliteeti nii telefonikõnedes kui videovestlustes.
 Tour ONE muljetavaldavas kvaliteeti ja mugavust lisavate omaduste hulgas on loomulikult ka kiire ühendamine Android nutiseadmetega, puutevaba Google Assistanti ja Amazon Alexa tugi ning äpp, millega saab mugavalt klappe seadistada.

Tour ONE „väike vend“ Tour Pro+ on aga IPX4 niiskuskindlusega täiesti juhtmevabade kõrvasiseste klappide paar, mis sisaldab väikestest mõõtmetest hoolimata suure hulga Tour ONE omadusi. Nii on ka Tour Pro+ varustatud kohanduva aktiivse mürasummutuse, SilentNow ja My Alarm ning Ambient Aware ja TalkThru funktsioonidega. Samuti on neil klappidel Smart Audio, kõnekvaliteedi parandamiseks suundmikrofonid, kiire ühendamine nutiseadmetega ning puutevaba Google Assistanti ja Alexa tugi. Muidugi saab ka Tour Pro+ seadeid hallata äpi kaudu, lisaks pakub äpp ka abi klappide paremal kõrva asetamisel. Tour Pro+ aku kestab mürasummutusega kuni 6 tundi ja ilma kuni 8 tundi. Laadimiskarp pikendab juhtmevaba kasutuse aega kuni 30 tunnini.


JBL Tour seeria pälvis prestiižse CES 2021 innovatsiooniauhinna.
Uuendatud Live kõrvaklapid lisavad hinnatud sarjale mugavust
Armastatud JBL Live seeria juhtmevabade kõrvaklappide pere uued liikmed jätavad alles kõik selle, mis on neile palju fänne toonud ning lisavad mitmeid Tour seeriaga sarnaseid omadusi.

Live PRO+ juhtmevabad kõrvasisesed klapid on kohanduva aktiivse mürasummutusega ning kiirühenduse toega. Qi juhtmevaba laadimise toega ning USB-C pesaga laadimiskarp lisab 7-tunnise kestvusega akule kuni 21 tunni jagu lisatoidet ning kiirlaadimine aitab hoida klapid alati laetuna. Mugav puutetundlik juhtimine, IPX4 niiskuskindlus, puutevaba digitaalsete assistentide tugi ning mugav seadistamine äpi kaudu lisavad kasutamismugavust ja töökindlust.

Live 660NC on aga heaks valikuks neile, kes eelistavad suuri ja võimsaid ümber kõrva disainiga klappe. Ka Live 660NC on saanud kohanduva aktiivse mürasummutuse, kuni 50 tundi kestva aku ning kiirlaadimise. Loomulikult on ka sel mudelil puutevaba digitaalsete assistentide tugi ning võimalus ühendada klapid korraga kahe erineva seadmega.

Live 460NC on soodne kõrvapealse disainiga klapipaar, mis pakub kohanduvat aktiivset mürasummutust, kuni 50-tunnist aku kestvust ja kiirlaadimist ning mitme seadme üheaegse ühendamise võimalust.Charge 5 juhtmevaba kõlar
Kõrgelt hinnatud Charge seeria uus mudel säilitab kõik selle mis on teinud Charge miljonite lemmikuks: suure mahuga kauakestev aku, koos võimalusega kasutada kõlarit akupangana, IPX67 täielik vee- ja tolmukindlus.
Lisandunud on aga nii mõndagi uut: JBL PartyBoostiga saad ühendada mitu kõlarit omavahel veel võimsama helielamuse jaoks. Uuendatud valjuhääldid ja passiivelemendid annavad veelgi selgema heli ning Bluetooth 5.1 loob stabiilsema ja kaugemale ulatuva ühenduse. Charge 5 on pakitud loodussäästliku, paberist valmistatud pakendisse.Retrodisaini ja tänapäevase sisuga võimendi SA750
Eriliseks juubeli märgiks on aga 75. sünnipäeva tähistamiseks loodud seitsmekümnendatest tuntud klassikalise disainiga võimenditest inspireeritud uus mudel, mille retrolikus kestas peitub kaasaegne ja tulevikku vaatav sisu. Stiilse spoonist külgedega võimendi alumiiniumist esipaneelil on selgelt loetav oranž ekraan, helitugevuse ning sisendi valiku nupud, aga ka kõrvaklapiväljund ning 3.5mm sisend. Lisaks klassikalistele universaalsele vinüülplaadimängija sisendile ja kuuele liinisisendile pakub võimendi ka juhtmevaba ühenduse uusimaid lahendusi – tipptasemel kõrgresolutsiooniga DAC-le saab heli edastada nii juhtmevaba UPnP, Google Chromecasti kui Apple Airplay 2 kaudu. Loomulikult on võimendil ka optilised ja koaksiaalsed digisisendid ning USB-pesa. Võimendil on ka populaarse MQA helistandardi tugi ja Dirac Live ruumi kalibreerimise võimalus. Tipptasemel klass G tehnoloogial võimendi annab mõlemas kanalis 120W võimsust 8-oomise takistuse ning 220W võimsust 4-oomise takistuse juures.

 JBL-i uued tooted saabuvad peagi müügile.