Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

esmaspäev, 27. november 2017

JBL Boombox - pidu nagu vanasti!

Peo hing on tagasi, nüüd JBL-i legendaarse helikvaliteediga.

Vähesed meist mäletavad veel enamiku kaheksakümnendate pidude hinge - boomboxi. Suur, hall raadioga kassetimängija tegi naabreid häirivat valju häält, selle sai kergelt igale poole kaasa võtta ja panna peo püsti just seal kus parajasti pähe tuli. Enamasti paaritunniseks juhtmeta töötamiseks mitut suurt ja rasket patareid nõudev, ning suure vaevaga hangitud lemmikbändide kassette nutma ajavalt tihti hävitav muusikamasin oli omal ajal iga muusikasõbra unistuseks.


Nüüd on aga boombox tagasi, mõõtmatult parema heliga kui kunagi varem. Lisaks sellele ilusa välimuse, väga kaua kestva aku ja täieliku juhtmevabadusega. Loomulikult on seda ka ülimalt lihtne kasutada.
Boombox on JBL-i suurim ja võimsaim juhtmeta kõlar. Tohutult suure, 20 000 mAh mahtuvusega aku kestab lausa kuni 24 tundi järjest. Suur aku ei tähenda vaid seda, et kõlar kestab kaua. Boombox töötab ka akupangana ja laeb korraga kahte nutitelefoni või tahvelarvutit. Nii võid kodust kaugel nautida oma lemmikmuusikat kartmata, et telefoni aku ootamatult tühjaks saab. Täielikult veekindla kõlari võid muretult kaasa võtta nii tugeva vihmasaju kätte kui ka basseini.

Tänu nutikale Bluetooth-ühendusele saad kõlariga korraga ühendada 2 seadet. Nüüd on lihtne kasutada Boomboxi nii arvutist kui nutitelefonist muusika ammutamiseks või peol sõbraga üksteise viimaste lemmikhittide tutvustamiseks. Sinu muusikaelamus ei ole aga piiratud vaid ühe kõlariga. Võta sõbrad punti ja ühenda mitu Boomboxi või teist JBL-i Connect+ lahendust toetavat kõlarit omavahel. Nii saad oma peole lausa mitmekordselt võimsa heli.

Loomulikult sobib mitmekordselt andekas Boombox kõikjale, kõlar ei ole loodud vaid pidudele mõeldes. Nii täidab Boombox kvaliteetse heliga ka suurema toa ja annab mahlakalt võimsa bassi ka tagasihoidliku helitugevuse juures. Ühe nupuvajutusega saad lülitada Boomboxi toarežiimile, mille on JBL-i suurte kogemustega spetsialistid häälestanud nii, et ka vaikselt mängides kuuled selgelt ja puhtalt kõiki detaile, kõrvaltoas magavaid pereliikmeid häirimata. 

Too nostalgiast inspireeritud, kuid kvaliteedilt, omadustelt ja disainilt kindlalt tulevikku kuulutav muusikamasin ka oma peole uut hingamist andma või koduse muusikaelamuse kvaliteeti põhjalikult parandama.
Usu oma kõrvu - tule ja kuula fantastilise heliga JBL Boomboxi lähimas Euronicis poes!