Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

neljapäev, 9. jaanuar 2020

Home Connectiga Boschi kodumasinad teevad elu lihtsamaks

Tüütud ja aeganõudvad tegevused saab jätta tarkade kodumasinate hooleks.Tüütud ja aeganõudvad tegevused saab jätta tarkade kodumasinate hooleks. On ju väga mugav, kui esikunurgas põõnav robottolmuimeja ärkab ja koristama asub just siis, kui olete perega tööl, koolis või lihtsalt väljas. Kas poleks mugav kui saaksid poes olles vaadata, mis on külmikus alles ja milliseid toiduaineid oleks vaja juurde osta. Kujutle ka pesumasinat, mis ise õige pesuvahendi koguse valib. Kõike seda saad teha juba täna Boschi Home Connect platvormi kasutavate nutikate kodumasinatega.

Home Connectiga saad juhtida oma kodumasinaid kõikjalt. Vahet pole kas tegemist on pesumasina või ahjuga, kohvimasina või tolmuimejaga. Lihtne ja mugav Home Connect äpp toob soovitud info sinuni selgelt ja igal ajal. Muidugi saad äpiga ka juhtida oma kodumasinate tööd - seadistada taimereid, valida retsepte jne. Home Connect muudab sinu kodu mugavamaks ja turvalisemaks ning teeb tüütud majapidamistööd lihtsamaks. Suur hulk tunnustatud partnereid laiendavad võimalusi veelgi ja avavad ukse digitaalse elu imelisse maailma.
Keetmine ja küpsetamine Home Connectiga
Ahjust õhupuhastajani – Home Connect teeb söögitegemise mugavamaks. Lase erinevatest maailmanurkadest pärinevatel retseptidel end inspireerida. Saada juhised ahjule või pliidiplaadile ainsa nupuvajutusega. Mitte kunagi ei pea sa enam muretsema selle pärast, kas pliit või ahi võisid ehk sisse ununeda – Home Connect äpiga saad need välja lülitada kõikjalt. Samuti saad lülitada ahju sisse juba siis, kui oled koduteel, nii on ahi saavutanud optimaalse temperatuuri ja on koju jõudes toiduvalmistamiseks kohe valmis. Samuti saad äpist sisse lülitada lapseluku või vaadata sinu kodumasinatele sobivat tarvikute valikut. Vajadusel saab hooldustehnik teha võrku ühendatud Boschi kodumasinatele diagnostikat kiirelt ja kohale tulemata.


Nutikad pesumasinad, kuivatid ja nõudepesumasinad

Täiuslik puhtus igas olukorras. Soovid kergelt määrdunud riideid kiirelt puhtaks saada või vajad hoopis erilisele riideesemele sobivat programmi? Home Connectiga pesumasin ja kuivati sobituvad sinu elu rütmiga ja annavad sulle nõu igal sammul. Pesumasin teab, et sul on kuivati, ning reguleerib pesutsüklit sellega arvestades. Pesutsükli lõppedes annab pesumasin märku, kui riided on kuivatisse tõstmiseks valmis. Nutikas pesumasin leiab alati just sinu riiete tüüpi ja määrdumisastet arvestades täiuslikult sobiva programmi. I-Dos targa automaatse doseerimisega masinad kasutavad just nii palju pesuvahendit kui sinu riided tegelikult vajavad. Nii aitab Boschi nutikas pesumasin säästa raha, vett ja energiat ning loomulikult ka loodust. I-Dos pesumasin annab Home Connect äpi kaudu teada, kui pesuvahendi mahuti vajab täitmist. Ka nõudepesumasinatel saad sobiva programmi käivitada ning selle kulgu jälgida Home Connect äpist. Või lase hoopis masinal analüüsida nõude arvu ja määrdumise astet ning käivitada sobiv programm automaatselt. Nõudepesumasin annab sulle teada, kui programm on lõppenudvõi kui pesuvahend hakkab otsa saama. Äpp annab sulle ka märku, kui on saabunud aeg käivitada nõudepesumasina puhastusprogramm.

Tunnustatud partnerid teevad elu veelgi lihtsamaks.
Home Connect platvorm ühildub suure hulga hinnatud partnerite väärtustatud teenustega. Olgu selleks siis Amazon Alexa hääljuhtimine, sinu lemmik retseptiportaal, või automaatne ühendus poega, et saaksid mugavalt toiduvarudele lisa tellida. Bosch Home Connecti toega kodumasinad ühilduvad erinevate nutikodu lahendustega ja aitavad säästa energiat ning muuta sinu kodu turvalisemaks, näiteks andes märkui kui toit pliidil üle keeb.