Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

neljapäev, 9. september 2021

Google Pay äpp on nüüd Eestis allalaaditav

Lisaks saame nüüd maksta ka Wear OS nutikelladega, sealhulgas uue Samsung Galaxy Watch 4 seeriaga.


Mõne kuue eest lisasid Swedbank ja LHV koostöös Mastercardiga võimaluse kasutada Google Pay makselahendust Androidiga nutitelefonides panga vahendusel. Nüüd saab aga Google Pay äpi ka Eestis alla laadida Play Store poest. Nii avaneb ka Eestis võimalus kasutada lisaks mugavale maksmisele ka lisateenuseid, nagu virtuaalset rahakotti lennuki- ja kontserdipiletite ning kliendikaartide hoidmiseks. Google Pay pakub ka mugavat võimalust maksta kauba ja teenuste eest ühe klõpsuga veebipoodides ning äppides.

Lisaks Google Pay äpile on Eestis nüüd ka ametlikult toetatud Google Pay maksed Wear OS-ga nutikellades. Kauaoodatud uuendus lisab Google tarkvaraga nutikelladele väga mugava maksete tegemise viisi, mis Apple Watchil ning Garmini ja Fitbiti kelladel juba ammu Eestis saadaval on. Nii saavad ka Wear OS’ga kellade omanikud maksta lihtsalt kellaga telefoni taskust välja võtmata. See on eriti hea ja põnev uudis just seepärast, et tänasest saab Google Payga maksta ka Samsungi värskelt müügile saabunud ja juba väga sooja vastuvõtu osaks saanud Galaxy Watch 4 seeria kelladega. Samsungi vanemad nutikellad kasutavad Tizen platvormi, ning neil Google Pay teenust kasutada ei saa. Google Pay töötab nutikellas täiesti iseseisvalt, mis tähendab et kellaga saab maksta ka siis, kui telefoni kaasas ei ole.

Kahjuks ei paku Google Pay ja Apple Pay tuge veel mitu suurt panka, nagu SEB, Coop Pank ja Luminor. Loodetavasti lisavad ka need pangad tänapäevased mobiilsed makselahendused peagi oma teenuste hulka.


Google Pay makselahendust toetavad Eestis need pangad ja maksevahendajad:Eesti finantsasutused:Rahvusvahelised maksevahendajad:
LHV Pank
Curve
Swedbank Monese
InbankN26

PayrNet

Revolut