Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

reede, 1. september 2017

GAMA Professionaalsete juuksehooldustootetega lood lihtsalt täiusliku soengu

Paljude tippjuuksurite lemmik on nüüd Euronicsis!Kes meist ei unistaks täiuslikust välimusest igas olukorras. GAMA professionaalsete juuksehooldustootetega saad parima tulemuse lihtsalt nii ilusalongis kui kodus. GAMA suur valik ilutooteid nii naistele kui meestele aitavad Sul kiirelt luua nii täiusliku ja isikupärase soengu olulise sündmuse tähistamiseks kui igapäevase töörutiiniga sobiva lihtsa ja mugava stiili.

Juba üle 40 aasta on GAMA missiooniks olnud parima professionaalse kvaliteediga juuksehooldusvahendite valmistamine. Kõik see sai alguse 1969. aastal, kui parimate Itaalia juuksurisalongide kõrge tase innustas GAMA loojaid vaatama juuksehooldust täiesti uue pilguga. Tulemuseks olid maailma esimesed professionaalsed juuksesirgendajad, mis said kiirelt juuksurite ja stilistide lemmikuks üle kogu maailma.

Järgnevate aastate jooksul on GAMA toonud turule mitmeid uuenduslikke ja pöördelisi uusi tehnoloogiaid ning lahendusi, mis on viinud juuksehoolduse täiesti uuele tasemele. 90ndate lõpus toodi turule võimatuna näiv QuickHeat tehnoloogia - sirgendajad mis kuumenesid ja olid kasutamiseks valmis vaid sekunditega. Kümme aastat hiljem tõestas GAMA veelkord et miski pole võimatu, luues revolutsioonilise IHT hetkega kuumenevate plaatidega sirgendajate sarja. Viimastel aastatel on GAMA jätkanud uuendustega üllatamist, tutvustades näiteks Itaalias disainitud professionaalsete föönide valikut.

GAMA pakub laia valikut juuksehooldustooteid

GAMA juuksehooldustoodete valikusse kuuluvad sirgendajad ja koolutajad, aga ka föönid, juukselõikusmasinad ja habemepiirajad. GAMA sirgendajad taltsutavad jonnakad lokid vaid ühe kiire tõmbega. Koolutajatega lood kiirelt kelmikad lained või lopsakad lokid. Reisimudelid hoiavad soengu täislikuna kõikjal, kuhu iganes elu sind ka ei viiks.

Kas teadsid, et täiuslik soeng saab alguse juuste õrnast, kuid põhjalikust kuivatamisest? GAMA uue põlvkonna föönid kuvatavad juuksed kiiresti, õrnalt ning juukseid kahjustamata, tulemuseks on pehmed, terved ja säravad juuksed. Föön-koolutajatega kuivatad aga juuksed veelgi õrnemalt, samal ajal luues maagiliselt mõjuva soengu. Nii on just Sinu kordumatu stiili loomine palju lihtsam ja hoiad kokku hulga väärtuslikku aega!

GAMA Forza seeria föönid

Meestele pakub GAMA laia valikut juukselõikusmasinaid ja trimmereid, mille töökindlus ja tipptasemel kvaliteet on teinud neist paljude juuskurisalongide esimese valiku. Tänu GAMA'le saad nüüd nautida salongikvaliteediga juuksehooldust mugavalt kodus, just Sulle sobival ajal.

GAMA juukselõikurid ja trimmerid

Loomulikult ei ole juuksehooldus täiuslik, kui puuduvad kvaliteetne hari ja hooldusvahendid. GAMA Innova kuumutusega harjad hoiavad soengu korras, siidise ja säravana. Uuenduslikud iooni- ja osoonigeneraatoritega harjad GAMA 3D Therapy sarjast pehmendavad juukseid ja eemaldavad tüütu säriseva ja juukseid lennutava staatilise elektri iga tõmbega. Osoonigeneraatoriga hari aga puhastab ja taastab juuste nooruslikkuse.

GAMA Innova sarja kuumutusega harjad

GAMA juukseõlid annavad soengule täiusliku viimistluse. Toiteainete- ja vitamiinirikkad õlid aitavad kaasa juuksekiudude taastumisele, parandavad vereringet ja hoiavad juuksed tervena, vähendavad staatikat ja aitavad säilitada juuste loomulikku niiskust. GAMA juukseõlid aitavad ka vähendada juukseotste lõhenemist, nii saad olla kindel et Sinu soeng on alati täiuslik, särav ja kordumatult stiilne.

Valik GAMA tooteid