Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 3. aprill 2023

FOTOD: Euronics on naiste jalgpalli ametlik toetaja

Tänavu mai kuus toimub Eestis üks olulisemaid rahvusvahelisi spordisündmusi, UEFA neidude U17 jalgpalli EM finaalturniir. Eesti Jalgpalli Liit ja Euronics sõlmisid koostöölepingu ja Euronics on alates tänasest naiste jalgpalli ametlik toetaja.

Neidude U17 koondis

Foto: Taaniel Malleus, neidude U17 koondisEesti Jalgpalli Liidu peasekretäri Anne Rei sõnul on 14.–26. maini Tallinnas, Tartus ja Võrus toimuv suurturniir Eesti jalgpalli jaoks ajalooline – tegemist on esimese korraga, kui Eesti neidude koondis osaleb mõnel UEFA naiste võistlussarja finaalturniiril. „Euronicsi kui turniiri suurtoetaja lisandumine valmistab jalgpalliliidule heameelt, sest see annab olulise panuse nii finaalturniiril osaleva Eesti koondise kui kogu Eesti naiste jalgpalli arengu jaoks ja aitab kaasa turniiri muretumale korraldamisele,“ ütles Anne Rei.

Euronicsi juhatuse tegevjuhi Aare Koppeli sõnul on Euronics otsustanud sponsoreerida Eestis toimuvat finaalturniiri ja jääda tüdrukute ning neidude jalgpalli toetajaks ka pärast seda. „Eesti Jalgpalli Liit ja jalgpalliklubid teevad igapäevaselt väga tänuväärset tööd laste ja noorte sportimisharjumuste edendamisel ning tulevaste jalgpallurite kasvatamisel. Soovime panustada Eesti noorte liikumisharjumuste kujundamisse ja julgustada nii poisse kui tüdrukuid tegelema just selle spordialaga, mis on neile südamelähedane. Lisaks Euronics Eestile on ka Euronics International sõlminud 2024. aasta lõpuni kokkuleppe UEFA naiste jalgpalli toetamiseks,“ ütles Aare Koppel. 

Alates reedest, 7. aprillist on Piletilevist võimalik soetada UEFA neidude U17 jalgpalli EM finaalturniiri passe, mis tagavad sissepääsu kõikidele finaalturniiri kohtumistele Tallinnas, Tartus ja Võrus. Turniiripassid on saadaval hinnaga 20 eurot. Üksikute mängude piletid saabuvad müügile pärast 13. aprilli ametlikku loosiüritust, mil selguvad turniiri alagruppide koosseisud ja lõplik mängude kalender.

14.–26. maini kolmes Eesti linnas toimuval finaalturniiril selgitatakse tänavune UEFA neidude U17 vanuseklassi Euroopa meister. Suure tiitli eest hakkab võistlema kaheksa koondist, kelle seas on võõrustajana oma koha taganud ka Eesti neidude U17 koondis. EM-finaalturniir toob Euroopa tipud ja tulevikulootused kolme Eesti linna – Tallinnasse, Tartusse ja Võrusse.

FOTOGALERII: Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei kinkis finaalturniiri esimese ametliku pääsme turniiri suurtoetaja Euronicsi juhatuse esimehele Aare Koppelile.1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10
10 / 10

Autor: Katariina Peetson / jalgpall.ee

VAATA ÜLEKANDE SALVESTUST: