Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

reede, 20. mai 2022

Euronicsi auhinnatud uus veeb töötab nüüd igas suuruses ekraanidel

Kaks korda kõige kasutajasõbralikumaks tehnikakaupade e-poeks valitud Euroncis.ee kliendid saavad uues kvaliteedis kasutajakogemuse osaks ka mobiilsetel seadmetel.

Euronicsi e-pood mobiilses seadmesEelmisel aastal läbis Euronicsi e-pood põhjaliku uuenduskuuri, mis tõi endaga arvutist vaadates palju lihtsama ja mugavama kasutajakogemuse. Uus disain võeti klientide poolt väga hästi vastu ning pälvis kiirelt ka Äripäeva teemaveebi kaubandus.ee poolt korraldataval konkursil kõige kasutajasõbralikuma e-poe Grand Prix kui ka kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli tehnikakaupluste kategoorias. Sel aastal toimunud konkursil valiti Euronicsi veebipood aga kõige kasutajasõbralikumaks tehnikapoeks juba teist aastat järjest!

Nüüd on auhinnatud uudne e-poe lahendus jõudnud ka mobiilsetesse seadmetesse.
Spetsiaalselt nutiseadmetele mõeldud lahendus on asendatud ülimalt kaasaegse responsive  versiooniga, mis kohandub alati automaatselt kasutaja seadme ekraaniga sobivaks, sõltumata sellest, kas kasutusel on väga suure monitoriga lauaarvuti, keskmise suurusega tahvelarvuti või hoopis üsna pisike nutitelefon.

See oluline uuendus tähendab, et meie kliendid saavad nüüd ka mobiilsetel seadmetel kasutada kõiki uue e-poe eeliseid, nagu näiteks selgem ja ülevaatlikum tootekategooriate menüü ja palju kiirem tooteotsing. Selgemaks ja lihtsamaks on muudetud ka ostukorv koos seal olevate valikutega ning kogu ostlemise protsessis on nüüd vähem samme. Samuti on nutiseadmetes nüüd selgelt välja toodud ja lihtsalt leitavad  uuendatud teenuste menüü ning põhjalikult uuenenud uudiste ala, kus kliendid leiavad kasulikke nõuendeid, põhjalikke ülevaateid ja põnevaid tehnikauudiseid.