Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

reede, 14. mai 2021

Euronics valiti kõige kasutajasõbralikumaks e-poeks!

Uuenenud Euronicsi e-pood pälvis 2 prestiižset kasutajasõbralikkuse auhinda.Äripäeva teemaveebi kaubandus.ee žürii võrdles Eesti e-poodide kasutajasõbralikkust. Finaali pääses 37 e-poodi, mille hulgast valis kuueliikmeline žürii kõige kasutajasõbralikuma e-poe 7 erinevas kategoorias  ning kuulutati välja ka Grand Prix auhind. Euronics pälvis nii kõige kasutajasõbralikuma e-poe Grand Prix kui ka kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli tehnikakaupluste kategoorias.

„Selline tunnustus on meile suureks auks. Pälvitud tiitlid näitavad selgelt, et Euronicsi meeskonna poolne pidev pühendumus kasutajasõbralikkusele ja teeninduse kvaliteedile ei ole jäänud märkamata. Töötame väsimatult selle nimel, et Euronicsi e-poe kasutajakogemust veelgi paremaks muuta ning loome aktiivselt uusi lahendusi, mis meie klientide elu lihtsamaks ning ostukogemust meeldivamaks teevad“ ütles Euronicsi e-kaubanduse juht Erko Selde.

Veebruaris avatud Euronicsi uue disainiga e-pood tõi endaga kaasa mitmeid olulisi uuendusi, sealhulgas näiteks selgema ja ülevaatlikuma tootekategooriate menüü ja veelgi kiirema tooteotsingu. Kasutusmugavust lisab ka värskendatud selgete valikutega lihtne teenuste menüü ning põhjalikult uuenenud uudiste ala, kus kliendid leiavad kasulikke nõuendeid, põhjalikke ülevaateid ja põnevaid tehnikauudiseid.