Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

kolmapäev, 31. mai 2017

Euronics toob Microsoft Surface seadmed Eestisse

Euronics koostöös Microsoftiga toob sel nädalal Euronicsi kauplustesse müügile Microsoft Surface tootesarja seadmed.Viimistletud disaini ning esmaklassiliste komponentidega varustatud Microsoft Surface tahvelarvutid pakuvad täiuslikku kasutuskogemust, sest nii riistvara kui ka seadmetes kasutatava tarkvara valmistajaks on Microsoft. Magneesiumist raamiga ning Intel Core-seeria protsessoriga seadmed tulevad müügile Euronicsi kauplustesse juuni alguses.

„Meil on ülimalt hea meel, et saame koostöös Microsoftiga tuua Surface nime kandvad seadmed ka Eesti tarbijateni,“ ütles Euronicsi IT-seadmete tootejuht Risto Juhansoo. „Tegemist on väga kvaliteetsete seadmetega, mis vastavad kõige kõrgemate nõudmistega kasutajate soovidele,“ lisas ta.

Microsoft Eesti juht Hristo Manov leiab, et turg on valmis innovaatilisteks ning võimsateks seadmeteks. “Need seadmed on loodud, et võimestada uut loovuse põlvkonda. Surface seadmed pakuvad paindlikke ning kompaktseid lahendusi, mis suurendavad iga isiku ja ettevõtte produktiivsust,“ ütles Manov.

Surface seadmed viivad edasi kogu valdkonda ning muudavad ootusi, mis inimestel on kaasaskantavatele seadmetele. Surface tahvelarvutid on kerged, turvalised ja võimsad ning kasutavad Windows 10 Pro operatsioonisüsteemi täisversiooni, võimaldades kasutajatel olla alati igal pool produktiivne. Ka seadmete turvalisuse aste on veelgi tõusnud, kasutades Windows 10 kaasas olevat Windows Hello funktsiooni, mis võimaldab seadmesse sisse logida biomeetriliste tööriistade abil vajaduseta mäletada kõiki paroole.

Surface seadmed võimaldavad ka Ink funktsiooni, tänu millele saab teha märkmeid ning kirjutada ekraanile tuttaval ning mugaval viisil, sest Windows Ink tunneb Windows seadmetel ära käekirja ning annab kätte tööriistad loovuseks.
Lisaks seadmete müügile pakub Euronics Surface toodetele, mis on ostetud Euronicsi poodidest, ka müügijärgset teenindust. Kliendid võivad minna lähimasse Euronicsi poodi, et saada abi oma seadmete kasutamisel.