Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

esmaspäev, 3. mai 2021

Electroluxi varstolmuimeja Well Q8 on mugav ja võimas

Uus tolmuimeja säästab selga ja töötab pikalt täisvõimsusel


Electroluxi uue varstolmuimeja pöördeliselt ergonoomiline disain on koristamisel igati mugav. Well Q8 uue disainiga hõlpsalt haaratav käepide ja madal raskuskese teevad tolmuimeja kergemini hoitavaks ning sellega põranda puhastamise mugavamaks. Electroluxi inseneride poolt hoolikalt tasakaalustatud Well Q8 seisab alati ise püstises asendis, mis tähendab, et kui keset koristamist miski muu su tähelepanu nõuab, saad tolmuimejast lahti lasta ja hiljem koristamist jätkata, ilma et peaksid tolmuimejat millegi vastu toetama või põrandalt üles tõstma. Just need erilised omadused on toonud sellele tolmuimejale Saksamaal AGR-i seljasõbraliku toote sertifikaadi ja prestiižse Red Dot disainiauhinna.

Uudse käepidemega eemaldatava käsiseadmega saad eriti mugavalt puhastada pehmet mööblit ja lauapealseid või hoopis auto sisemust. Pika lisatoruga ulatud hõlpsalt eemaldama tolmu ka kapi otsast ja teistest kõrgemale jäävatest kohtadest või hoopis näiteks diivani alt. Lisaotsikud on nüüd kavalalt korpuse küljes ja need saab kätte ühe liigutusega - enam ei pea sa otsikuid panipaigas taga otsima.

Uus teljeline tsüklontehnoloogia hoiab tolmuimeja võimsuse maksimaalsena ka siis, kui tolmuanum on täis saamas. Viieastmelise E10 filtermaterjaliga filtreerimissüsteem eemaldab 99,99% üle ühe mikromeetri suurustest tolmuosakestest. Nii hoiab kompaktne ja kõikjale mahtuv tolmuimeja su kodu täiuslikult puhtana ilma, et oleks tarvis segavaid juhtmeid.

Electroluxi ainulaadse automaatse harjarulli puhastamise süsteemiga on harja puhastamine lihtsam kui kunagi varem. Piisab vaid ühest nupuvajutusest, et harjarulli külge jäänud juuksed või kiud automaatselt eemaldataks. Nüüd võid tüütu ja aeganõudva noa või kääride abil käsitsi puhastamisega hüvasti jätta.