Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 15. juuni 2022

Disney+ voogeastusteenus saabus Eestisse

Voogedastusteenus pakub eksklusiivset valikut Disney, Pixari ja Marveli toodangust ning Star Warsi ja National Geographicu seriaale ning filme.


Väga edukas voogedastusteenus Disney+ laienes 14. juunil Eestisse ja teistesse Balti riikidesse.

Disney+ on viimaste aastate edukaim uus voogedastusplatvorm. Edu võtmeks on loomulikult eksklusiivne ja miljonite poolt armastatud sisu, mida konkurendid pakkuda ei saa. Nii on teenuse valikus klassikalised Disney filmid alates Lumekuningannast (Frozen) Lõvikuningani. Ulme ja seikluste fännidele pakub Disney+ täiskomplekti Marveli üliedukaid superkangelaste filme ning loomulikult Star Warsi saaga uusi sarju The Mandalorian ja The Book of Boba Fett. National Georgraphicu valikus on aga palju põnevat avastamist pakkuvaid tuntud kvaliteediga loodusfilme- ja sarju. Lisaks väärib mainimist teenuse poolt pakutavad animesarja Simpsonid kõik 30 hooaega.

Peale kasutajakonto registreerimist saab ühe kasutaja alla saab luua kuni 7 profiili. Sealhulgas ka laste profiile, mille alt näidatakse vaid lastele sobivat sisu. Täiskasvanud saavad ligipääsu piiramiseks oma profiili kaitsta PIN-lkoodiga. Korraga saab kasutada teenus neljas erinevas seadmes. Nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse saab sisu ka võrguühenduseta vaatamiseks alla laadida. 

Teenus pakub hetkel üle 1000 filmi ja üle 500 seriaali, Disney, Pixari, Marveli, National Geographicu ja Stari toodangust. Pakutava hulgas on kõik Star Warsi saaga filmid ja sarjad, sealhulgas uhiuus Obi-Wan Kenobi Samuti on saadaval üle 100 Marveli filmi ja sarja ning armastatud animafilmid nagu Frozen ja Toy Story. Kuigi pea kõiki Disney animeeritud filme on Eesti kinodes näidatud eestikeelse heliga, siis voogedastusteenuses neile praegu eestikeelset dublaaži ei pakuta. Samuti ei ole pakutaval sisul ka eestikeelseid subtiitreid.

Disney+ tellimus maksab 7.99 € kuus või 79.90 € aastas. Prooviperioodi teenusele ei pakuta.

Disney+ on vaadatav veebis, Android ja iOS nutiseadmetel, Android TV teleritel ning digiboksidel, Apple TV-l ning uuematel Samsungi ja LG nutiteleritel, aga ka Sony PlayStation ja Microsoft Xbox mängukonsoolidel.