Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 26. jaanuar 2022

Disney+ laieneb suvel Eestisse

Voogedastusteenus pakub eksklusiivset valikut Disney, Pixari ja Marveli toodangust ning Star Warsi ja National Geographicu seriaale ning filme.


Väga edukas voogedastusteenus Disney+ laieneb suvel 42 uude riiki. Teenus saab kättesaadavaks ka Eestis ja teistes Balti riikides.
Disney+ on viimaste aastate edukaim uus voogedastusplatvorm. Edu võtmeks on loomulikult eksklusiivne ja miljonite poolt armastatud sisu, mida konkurendid pakkuda ei saa. Nii on teenuse valikus klassikalised Disney filmid alates Lumekuningannast (Frozen) Lõvikuningani. Ulme ja seikluste fännidele pakub Disney+ täiskomplekti Marveli üliedukaid superkangelaste filme ning loomulikult Star Warsi saaga uusimaid sarju The Mandalorian ja The Book of Boba Fett. National Georgraphicu valikus on aga palju põnevat avastamist pakkuvaid tuntud kvaliteediga loodusfilme- ja sarju. Lisaks väärib mainimist teenuse poolt pakutavad animesarja Simpsonid kõik 30 hooaega.

Disney ei ole veel avaldanud teenuse Eestis kättesaadavaks muutumise täpset kuupäeva ega hinda. Meile kõige lähemal turul Soomes maksab Disney+ tellimus 8.99 € kuus või 89.90 € aastas.

Disney+ on vaadatav veebis, Android ja iOS nutiseadmetel, Android TV teleritel ning digiboksidel, Apple TV-l ning uuematel Samsungi ja LG nutiteleritel, aga ka Sony PlayStation ja Microsoft Xbox mängukonsoolidel.


Allikas: Geenius; Delfi