Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 27. aprill 2022

Digitaalne rahakott mTasku vahetab omanikku

Tehing toob olulised muudatused mTaskus pakutavate teenuste valikusse.

mTasku logo
mTasku on Telia poolt loodud digitaalse rahakoti lahendus, mis on Eestis töötanud alates 2016. aastast ning täna kasutab seda ligi 100 000 inimest. mTasku kõige hinnatumaks teenusteks on mitmete populaarsete ettevõtete virtuaalsed kliendikaardid, nagu näiteks Kaubamaja Grupi Partnerkaart, Alexela kliendikaart ja Estraveli kliendikaart.

Telia annab äpi üle oma partnerile Moneery OÜ-le. tehinguga võtab Moneery üle kogu mTasku ärisuuna juhtimise ja arendamise, samuti liiguvad uuele omanikule kõik mTaskuga seotud õigused ja kohustused. mTasku uue omanikfirma Moneery OÜ aktiivsed partnerid ja investorid on Risto Solman ja Karol Kovanen. Solman on olnud mTasku tehniline arhitekt projekti algusest äpi arendaja Datanori kaudu, Kovanenil on laialdane ärijuhtimise kogemus teenuseäris nii Eestis kui lähiregioonis. Uued omanikud lubavad, et jätkavad omalt poolt platvormi ja kasutuskogemuse parendamist, samuti otsivad usinasti uusi partnereid.

Telia ärikliendiüksuse juhi sõnul lähtus ettevõte müügiotsusel sellest, et mTasku pole seotud Telia põhiäriga, mistõttu ei pruugi see saada edasiseks arenguks kogu vajalikku tähelepanu. Selleks, et kiiresti edasi areneda, laieneda ja klientidele uusi võimalusi pakkuda, vajab mTasku täielikku pühendumist ning valdkonnaspetsiifilisi teadmisi. Uue omaniku puhul on need tingimused täidetud ning saab olla kindel, et mTasku läheb headesse kätesse.

Suur osa mTasku äpis sisalduvaid võimalusi jääb kasutajale samaks ehk mTaskuga saab endiselt tasuda ostude eest, teha annetusi ning mobiilsesse rahakotti saab lisada erinevaid panga- ja kliendikaarte. Ainsa erandina lõppevad mTaskus NFC SIM-kaardil põhinevad teenused. See tähendab, et Ühiskaarte ja asutuste läbipääsuteenuseid edaspidi mTaskuga kasutada, ei saa. Loodetavasti võtab uus omanik nüüd kiiremas korras ette tänapäevasema, NFC SIM-kaardist sõltumatu virtuaalse ühiskaardi mTaskusse toomise.