Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

kolmapäev, 9. märts 2016

SteamOne aurukeskus teeb triikimise mugavaks

Hõlpsasti kasutatav aurukeskus sobib suurepäraselt enamiku kangaste hooldamiseks.

Kas teadsid, et maailma esimesi „triikraudu“ kasutati juba 1. sajandil eKr? Tõsi, toona sirgendati riideid suure metallpanniga, mille peal hõõgusid kuumad söed. Tänapäevasema välimusega triikrauad võeti kasutusele alles 17. sajandil ning maailma esimesed termostaadiga elektritriikrauad ilmusid müügile 1920. aastatel. Aja möödudes jõudsid turule ka aurutriikrauad, milles kasutatav tehnoloogia on valdav tänapäevalgi.

Kuid 1940. aastatel avastas üks Ameerika Ühendriikides tegutsev ettevõte, et riiete sirgendamiseks ei pea ilmtingimata triikrauda kasutama. Nimelt saab kortse eemaldada ka kuuma auruga, kuna see pehmendab riidekiudusid. Aastakümneid tagasi leiutatud aurukeskused on kasutusel tänapäevalgi ning neid võib kohata nii tehastes ja keemilistes puhastustes – paigus, kus kiire ja kvaliteetne tulemus on hädavajalik – kui ka kodudes, kuna kasutatav tehnoloogia on muutunud taskukohaseks ja kättesaadavaks.

Kodune aurukeskus
Euronicsi klientide seas on kiiresti populaarsust kogunud SteamOne aurukeskused, mis sobivad kasutamiseks just kodudes. SteamOne’i näol on tegemist Euroopa juhtiva aurukeskuste valmistajaga, mille tooted on tuntud eelkõige töökindluse ja kasutusmugavuse poolest. Ettevõtte peakontor asub Pariisis, kus valmib ka kõikide toodete disain. Aurukeskuse kasutamiseks tuleb veepaak täita puhta kraaniveega. Seadme käivitamisel juhitakse vesi spetsiaalsesse küttekehasse, millest väljub riiete triikimiseks sobiv 98-kraadine veeaur. SteamOne saavutab töötemperatuuri seejuures vaid 60 sekundiga ning ühe täitmisega töötab aurukeskus umbes tund aega. Kuna triikimisel puudub vaajdus triikimislaua järele, siis saab hommikul triiksärgi, kleidi või seeliku väga kiiresti kortsuvabaks muuta. Enne seadme kasutamist tuleb kindlasti tutvuda kasutusjuhendiga, kust leiab palju praktilisi näpunäiteid – näiteks seda, millist režiimi tuleks kasutada villase riide või hoopis siidi puhul. Kuna SteamOne’i aurukogus on reguleeritav, siis saab sellega triikida väga erinevate omadustega kangaid. Aurukeskus sobib suurepäraselt triiksärkide, kleitide ja pükste triikimiseks, kuna need saab kinnitada spetsiaalse riidepuu külge, mis muudab riiete hooldamise väga mugavaks. SteamOne’i kasutamisel ei pea kangast pingule tõmbama – piisab vaid sellest, kui auruti riidega õrnalt kokku puutub. SteamOne on pea asendamatu kardinate hooldamisel, kuna triikimist saab alustada ka pärast kanga kardinapuule riputamist. Tänu antibakteriaalsele toimele saab SteamOne’i abil puhastada ka pehmet mööblit. Samuti sobib SteamOne väga hästi riiete värskendamiseks aur eemaldab kapist võetud villaselt mantlilt, pintsakult või kampsunilt ebameeldiva lõhna ning riided on jälle nagu uued.

Enne aurukeskuse hoiustamist veendu selles, et seade oleks maha jahtunud. Pärast SteamOne’i kasutamist eemalda aurukeskusest üleliigne vesi ning kareda vee puhul teosta seadmele regulaarset hooldust vastavalt kasutusjuhendile.

SteamOne'i valikusse kuuluvad ka väikesemõõdulised aurutid mida saab isegi reisile kaasa võtta ning profiseadmed, mis sobivad pigem riidekaupluses või hotellides ja restoranides kasutamiseks. Kuna SteamOne ei riku kangast, siis võib seda kasutada kõikidel kangastel!