Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

teisipäev, 8. detsember 2020

Kuidas aktiveerida andmesideühendust Apple Watch LTE nutikellas?

Andmesideühenduse kasutamiseks on vaja liituda Telia MultiSIM teenusega.
Juba 15. detsembril jõuavad Euronicsisse uhiuued Apple Watch Series 6 ning Apple Watch SE nutikellad, millesse on paigaldatud eSIM ning mis suudavad seeläbi otse mobiilioperaatori võrku ühenduda. Nõnda ei pea sa enam kodust lahkudes telefoni kaasas kandma, sest telefonikõned, sõnumid ja muusika Apple Music rakendusest jõuab sinuni mugavalt üle mobiilse andmesidevõrgu. Apple Watchis andmesideühenduse kasutamiseks on vaja liituda Telia MultiSIM teenusega.

MultiSIM teenusega saad oma iPhone’is ja eSIM toega Apple Watchiga kasutada ühte ja sama numbrit – telefoni lähedusest sõltumata saab Apple Watch teha kõnesid, kõnesid vastu võtta ja kasutada mobiilset internetti. Nutikell kasutab iPhone-ga sama paketti ja selles sisalduvaid teenusmahtusid.

Teenuse aktiveerimiseks ei ole vaja täiendavat SIM kaarti ning teenust saab aktiveerida kontaktivabalt, ilma esindust külastamata. Teenusega saab liituda ainult iPhone’is olevat Watch äppi kasutades. iPhone’ile ja Apple Watchile peab olema paigaldatud värskeim iOS ning watchOS versioon ning kell peab olema eelnevalt telefoniga ühendatud. Seejärel avaneb iPhone’i Watch äpis võimalus mobiilse andmeside aktiveerimiseks: “Set Up Data plan“.

Protsessi käigus tuleb ennast autentida Mobiil-ID või Smart ID vahendusel, tutvuda hinnastusega, nõustuda teenuse tingimustega ja lõpuks kinnitada tellimus. Teenuse aktiveerimise kohta saadetakse ka teavitav SMS. Teenuse tellimiseks peab kasutajal olema teenuse tellimise volitus.

Teenus toimib alates iPhone 6S mudelist ning alates Apple Watch 3. seeriast. Teenus on saadaval vaid Telia klientidele.

Teenusel on kuutasu 3€/kuu, äriklientidele lisandub ka käibemaks.