Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

pühapäev, 13. september 2020

Köögiahjud, mis annavad tagasi aja

Electrolux Intuit - tõeliselt intuitiivne köögiseadmete sari
Küsimus ei ole ainult mugavas kasutuses või selles, et toit saab alati suurepärase maitsega, 21. sajandi köögitehnika peab aitama säästa ka meie aega. Aega, mille saab seejärel kulutada näiteks ühistele hommiku- või õhtusöökidele pere ja sõpradega.

Electrolux on võtnud oma südameasjaks muuta iga koduköök selliseks, et seal saab igaüks mugavalt hakkama. Märksõna, mis käib kaasaegsete köökide ja seal leiduva tehnika kohta, on intuitiivne, mis tähendab, et köögiahju või pliidiplaadi kasutamisel ei ole vaja läbida koolitust või pikka praktikat, kõik on lihtne ja mänguline, lubades kokata kire ning naudinguga.

 Põhjamaise disainiga kvaliteetsed ahjud

Electroluxi ahjude suurimaks väärtuseks saabki pidada seda, et nad teevad seda, mida lubavad: valmistavad toidu täpselt nii, nagu kokk seda soovib. Ahjud hoiavad täpset temperatuuri, küpsetavad ühtlaselt ja sõltuvalt funktsioonist täidavad justkui imeväel koka kõige suuremad fantaasiad. Ahjudega küpsetamine ei nõua mingit pingutust, vaid pakub hoopis rõõmu, võimaldab avastada uusi maitseid ja saada kulinaarseid elamusi. Electroluxi ahjudega saab kööki lisada palju erinevaid kokkamisvõimalusi. Tavaline pöördõhuga küpsetamine, grillimine ja hautamine on loomulikult olemas, kuid enamikule ahjudele on lisatud ka aurutamise, kergitamise ja ka näiteks sous-vide ehk veevannis küpsetamise võimalus. Aurutamist saab kasutada nii 25% kui 100% niiskusega ehk luua taigna kerkimiseks vajalik keskkond või aurutada vaid mõne minutiga valmis kalafilee, köögiviljad või Hiina pelmeenid. Abiliseks on ka iga ahjuga kaasa tulev AssistedCooking-funktsioon – ahju sisestatud kindlate küpsetusmeetodite ja „retseptide” loetelu, mis lubab kokal paluda ahjul küpsetada terve kala perfektsesse valmidusse, aurutada hõrguks juurviljad või grillida küpseks liha. Peale selle saab aja jooksul oma „assistendile” õpetada ka lisaoskusi – endale sobilikuks osutunud küpsetusmeetodeid. Ahjul on olemas ka sisseehitatud lihatermomeeter, mis mõõdab ohutult roa sisemist temperatuuri, et välistada üle- ja alaküpsetamist. Kui toit on valmis, annab andur signaali protsessi lõppemise kohta ja lülitab ahju ise välja. Vähem oluline pole ka ahjude kiirkuumenemise funktsioon, mis tagab, et ahi on alati valmis kokka teenindama. Ahjude valik uues Intuit’i sarjas on suur ja need jagunenud just nii, et pakkuda äärmiselt mitmekülgset valikut igaühele, olenemata sellest, kas ahi läheb kodukööki, kontorisse, jahile, maamajja või mujale.

 Ahjud, mis hoolitsevad enda eest ise

Ning nagu öeldakse, see ei ole veel kõik: Electroluxi ahjud on isepuhastuvad ja selleks pole vaja teha muud kui anda nupuvajutusega käsk. Ahjude puhastuseks on valikus näiteks pürolüütiline puhastus, mille jooksul soojenevad ahjud kuni 500 kraadini, põletades ahju jäänud toidujäägid peeneks tuhaks, mille saab seejärel lapiga kergesti ära pühkida. Sellist puhastust kasutatakse mõned korrad aastas, et garanteerida ahjude pikk eluiga. Kõik ahjud ei ole nii targad ja võimekad, kuid enamik ahje puhastab end rasvast katalüütiliste siseseinade abil, mis imavad, oksüdeerivad ja lõhustavad rasvaplekid 220 kraadi juures, mille järel jääb ahjupind kenasti puhtaks. Loomulikult on masinatel peal ka auruga puhastamine ehk AquaClean-funktsioon. Electroluxi ahjud, pliidid ja nõudepesumasinad on loodud ainult ühel eesmärgil: kokka köögis aidata, olles talle vaikseks, kuid targaks abiliseks!