Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

teisipäev, 4. oktoober 2022

Euronics võtab fookusesse ärikliendid

Eesti suurim tehnika- ja elektroonikakaupade jaemüüja Euronics seab eraklientide kõrval fookuse ka äriklientide müügile ning avas uue, ainult äriklientidele suunatud tellimiskeskkonna.

Euronicsi ärikliendijuht Taavi Rehepapp

Euronicsi ärikliendijuht Taavi Rehepapp.


Euronics on seadnud eesmärgiks teha lihtsaks ka äriklientide elu.  Paljud ärikliendid ostsid ka juba varem oma tehnikakaupa Euronicsist, sest meie Balti riikide suurim kohapealne ladu tagab kõige laiema valiku ja kiireima tarne. Meie tänased müügikanalid olid aga disainitud paljuski erakliendi vajadustest lähtuvalt. Euronicsi uue ärikliendikeskkonna b2b.euronics.ee lõime äriklientide eripärasid arvesse võttes, mis teeb ettevõtete jaoks tehnikakauba tellimise senisest kiiremaks ja tõhusamaks.

Euronicsi ärikliendikeskkonnas kuvatakse vaid kesklaos olevad tooted ja see tagab kõigile tellimustele varasemast kiirema tarne. Samuti saab edaspidi vormistada krediidilepinguid, mis lubavad ostu eest tasuda arvega pärast kauba kohale toomist.

Euronicsi ärikliendiveeb

Uus müügikeskkond annab ettevõtetele ka võimaluse tööjaotust paremini planeerida. Enam ei ole ostuõigus vaid ühel konkreetsel inimesel, kellelt iga osakond peab eraldi luba küsima, vaid nüüd saavad juhid õiguseid vastavalt töötajate valdkonnale ja vastutustasemele jagada.

Ärikliendiveebis registreerudes saavad ärikliendid ka isikliku kliendihalduri, kellelt võib vajadusel nõu küsida. Lisaks leiab veebist informatsiooni tehniliste erilahenduste kohta ja tulevikus lisanduvad sinna ka eraldi äriklienditooted. Kõik lepingutaotlused saab edaspidi teha läbi veebi, aga loomulikult säilib ka võimalus Euronicsi füüsiliste kaupluste külastamiseks. 


Aina enam soovitakse kaubavalikuga tutvuda kellaajast olenemata, tellides kaupa otse kontorisse või pakiautomaati. Kokkuhoitud aega ja mugavust hindavad enim just tiheda graafikuga ärikliendid, kes otsivad lahendusi ülesannete delegeerimiseks ja protsesside digitaliseerimiseks, mistõttu sai ka veebikeskkond vastavalt nende vajadustele kohendatud.
Euronicsi ärikliendiveeb on ärikliendile mõeldud iseteeninduskeskkond, kus teenindatakse juriidilistest isikutest püsikliente. Keskkonna kasutamiseks tuleb ennast ärikliendina registreerida. Varasemalt registreeritud ärikliendid peavad samuti uude veebi sisenemiseks lepingut uuendama, kuid nende eelnevate tellimuste ja arvete ajalugu kandub uuenenud keskkonda automaatselt üle.