Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

 Printeri rent koos täishooldusteenusega

 
Printerirendi teenus on mugav ja soodne. Garanteerime Sulle pidevalt töövalmis seadmed.
 
Printerite ja multifunktsionaalsete bürooseadmete soetamine on tihti  keeruline ja kulukas tegevus. Lisaks leiad ennast ilmselt tihti olukorrast kus tuleb tegeleda ootamatult otsa saanud kulumaterjalide hankimise ja vahetamisega, kulutades nii väärtuslikku aega ja  riskides oluliste tähtaegade ületamisega.
 

Euronicsi printerirendi teenus vabastab Su sellistest muredest, võimaldades kasutada tööaega optimaalselt ja efektiivselt. Renditeenuse sisse kuulub kasutajate juhendamine, seadmete diagnostika ja hooldus, kulumaterjalide tarnimine ja vahetamine. Loomulikult antakse ka sellisel haruldasel juhul, kui printer peaks vajama hooldust, hoolduses viibimise ajaks asendusseade.

 

Printeri rent koos täishooldusteenusega sobib  Sulle kui


Sa soovid:

• Kiiret ja võimekat printerit ilma investeeringuta.
• Alati Sinu vajadustele vastavat printerit.
• Madalaid printimiskulusid ning tasuda vastalt prinditud lehtede arvule.
 

 Sa ei soovi:

• Osta kalleid toonereid ning mõelda nende ladustamisele.
• Tegeleda hooldus- ja remondiküsimustega.

 
Rendimakse sisaldab sisaldab printeri transporti,  seadistamist,  toonerite tarneid kokkulepitud aadressile, printeri kohapealset hooldus- ja remonditeenust. Kõikide kuluosade vahetust vastavalt vajadusele.
Printimise eest tasumine toimub kord kuus iga prinditud lehe eest vastavalt loenduri näidule.
 
Näidispakkumine:

Brother HL-L9200CDWT
Värvilaserprinter, 30 lk/min (värv & mustvalge), 2-poolsena 7 lehte (14 pilti) min. Mälu 128 Mb. (max384 Mb). Automaatne 2-poolne printimine. 4,5 cm lai puutetundlik ekraan. USB-otseprint.500 & 250 lehe paberikassetid. 50 lehe käsitsi etteanne. Printimisresolutsioon kuni 2400x600 dpi.10Base-T/100Base-TX võrgukaart & juhtmevaba IEEE 802.11b/g/n võrguliides. PCL6 ja BRScript 3 emulatsioon. 400 Mhz protsessor. Mobiilsete seadmete tugi: iPrint&Scan, AirPrint, Google Cloud Print™ & Wi-Fi Direct™. Prindib Box, Dropbox, Google Drive & OneDrive rakendustest. Windows, Mac- ja Linux ühilduv.
 
 
Rendimakse 16,00 €/kuu
Mustvalge trükk:  0,95 senti A4
Värvitrükk: 7,73 senti A4
 
Hindadele lisandub 20 % käibemaks
Lepingu periood: 48 kuud
 
Lepingu ennetähtaegne lõpetamine: etteteatamine 30 päeva.
Renditava printeri jaehind 799,99 €.
 

Printeri rentimiseks või pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust ariklient@euronics.ee