Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 3. juuli 2023

Philipsi kavala masinaga teed kiirelt hõrgutava värske pasta

Vali 8 erineva pastasordi hulgast ja valmista oma lemmik vaid 10 minutiga!

Philips pastamasin töös

Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaks valmistada pasta täitsa omaenda kätega, aga see tundub liiga suure ettevõtmisena? Philips Avance Collection pastamasin ulatab siinkohal abikäe ning valmistab värske pasta vähem kui 10 minutiga ja seda sinu enda kodus. Kõlab ju hästi, kas pole?

Mis teeb Philips Avance Collection pastamasina eriliseks?

Kiirus ja efektiivsus

Võrreldes traditsioonilise käsitsi pasta tegemise meetodiga, mis võib võtta tunde, valmistab Philipsi pastamasin värske pasta vähem kui kümne minutiga. Sobilik eriti neile, kellel pole palju aega kulutada söögitegemisele.

Kasutamise lihtsus

Philipsi pastamasin on täisautomaatne. Sul on vaja lisada vaid meelepärased koostisained, valida sobiv pastatsort ning masin teeb ülejäänu. Sellel on võime segada, vormida ja sõtkuda. Pastat on võimalik valmistada ka juba ettevalmistatud pastatainast. Nii saad valmistada endale erinevatest koostisosadest tervislikke, värvilisi ja ka gluteenivabu pastaroogasid.

Philips Avance Collection pastamasin

Lisatarvikud

Pastamasinal on kaasas 8 vormiketast, mis lõikavad välja erinevaid pastasorte: spagetid, penned, fettucinid, lasanje kihid, tagliatelled, pappardelled, capellinid ja paksud spagetid. Nii saad valida endale meelepärase pastasordi vastavalt isule ja meeleolule.

Philips Avance Collection pastamasina lisatarvikud

Lihtne pesta

Kõik pastamasina lahtikäivad osad on pestavad nõudepesumasinas ning masinaga on kaasas puhastustarvikud ja mõõtenõu.

Philips Avance Collection pastamasin sobib kõikidele pastasõpradele, kes hindavad värsket ja kvaliteetset pastat. Masina innovaatiline disain ja kasutamise lihtsus muudavad pasta tegemise lihtsaks ja nauditavaks tegevuseks. Katseta ja üllata ennast ja oma sõpru erinevate pastaroogadega.

Toode on saadaval veebis ja Euronicsi kauplustes üle Eesti.