Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

reede, 7. juuli 2023

5 praktilist soovitust, kuidas viia oma Gran Turismo mänguoskus uuele tasemele

Saa teada, kuidas läks Risto Kappetil e-spordi olümpianädalal Singapuris, millist Sim racingu varustust ta kasutab ning kuidas tõsta oma Gran Turismo mänguosavust.

Kolmekordne e-spordi eesti meister Risto Kappet


Kolmekordne e-autospordi Eesti meister ja Team Autosport Estonia liige Risto Kappet osales 22. – 25. juunil e-spordi olümpianädalal (Olympic Esports Week) Singapuris.

E-spordi olümpianädal toimus rahvusvahelise Olümpiakomitee eestvedamisel esimest korda ajaloos ning tänu Eesti Autospordi Liidu heale tööle sai ka Kappet võimaluse minna esindama Eestit suurele võistlusele. Võisteldi Gran Turismo 7 platvormil ning finaali pääsesid pärast kahte otsustavat kvalifikatsioonisõitu vaid 12 paremat.

Risto Kappet harjutab e-olümpiaks

Mis ootused olid Kappetil võistlusele ja millise Sim racingu varustusega harjutas ta Gran Turismo 7 mängu olümpianädalaks, vaata järgnevast videost:


Tagasivaade e-olümpianädalale

Risto Kappet sõitis kvalifikatsioonis suurepärase 12. aja, jäädes väga napilt välja finaalist. Finaali sai 11 paremat, kuna üks koht oli reserveeritud korraldajariigi esindajale.

Kappeti parim aeg jäi enda rekordist 0,4 sekundi kaugusele ning viimasena edasipääsenud filipiinlasest Inigo Antonist 0,1 sekundi kaugusele.Võidu võttis Kappeti R8G Esports meeskonnakaaslane prantslane Kylian Drumont.

„Osalt olen pettunud, et endale suuremaid ootusi ei pannud ja rohkem ei harjutanud, samas jäin rahule, et paljudest headest sõitjatest õnnestus kiirem olla,“ lausus Kappet. „Saadud tutvused, kogemused ja sissevaated e-olümpia tegemistesse on üliväärtuslikud nii minu enda kui kõigi teiste Eesti e-autosportlaste Gran Turismo 7 pädevuse kasvatamiseks.“Arvestades, et Kappet polnud ennem võistluse ettevalmistust mänginud Gran Turismot 15 aastat ning võistluses osalesid GT7 platvormi tippmängijad, võib tulemusega ikka väga rahule jääda. Euronicsil on Kappeti saavutuse üle igati hea meel ning rõõm, et saime teda sellel teekonnal toetada.

Risto Kappeti 5 nippi, kuidas Gran Turismo mängus kiireks ja osavaks saada

Kui sul tekkis nüüd huvi Gran Turismo võidusõidu mängu vastu või oled juba vilunud mängur, aga soovid enda oskused uuele tasemele viia, siis kuula Kappeti soovitusi järgnevast videost:Olulised märksõnad, millest juttu tuleb:
  • Varustus
  • Aeg
  • Kogemus
  • Mängu settingute üle vaatamine
  • Sõidustiili nipp, mida tasub katsetada

  Loodame, et leiate siit häid soovitusi, kuidas oma mänguoskused uuele tasemele viia. Tooted leiate nii Euronicsi veebist kui kauplustest üle Eesti.