Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 6. märts 2023

Õigesti valitud tehnika teeb köögist kodu südame

Köök on koht, kus kohtuvad maitsed ja inimesed, lõbusad lood ja põnevad elamused. Unistuste köögis on tähtis osa hästi sobival tehnikal.Kuidas valida integreeritavat kodutehnikat?

Esimene suur otsus uue köögi planeerimisel - kas valida eraldiseisev või integreeritav tehnika? Integreeritava köögitehnika valijad hindavad minimalistlikku ja puhast üldmuljet. Integreeritava tehnikaga köök on visuaalselt ühtne tervik ja köögi üldpilt on rahulikum. Integreeritud tehnika kappidesse saab planeerida lisaruumi, kuhu paigutada väikeseid köögiseadmeid ja muid tarvikuid, mida harvem kasutatakse.

Vastavalt köögimööbli disainile on võimalik leida sobiva disaini ja värviga seade. Kes soovib rohkem kontraste, võib valida suuremasse kööki näiteks stiilse süsimusta kahepoolse külmiku või hoopis Samsungi erilise värviga Bespoke seeria külmkapi. Kui soovid  luua hoopis viiekümnendate stiilis kööki, võid valida retrodisainiga ahju, pliidiplaadi ning külmiku ja sinna juurde sobiva eraldiseisva õhupuhasti.


Millist kaubamärki eelistada?

Euronics pakub laias valikus integreeritavaid kodumasinaid nagu näiteks soodsaid ning töökindlaid seadmeid Bekolt, Whirpoolilt ja Hisenselt. Sinna vahele mahub ka erinevaid tooteid hinnatud brändidelt nagu Electroluxi Intuit seeria või nutikoduga imeliselt ühilduvad Boschi Home Connect toega köögimasinad. Samuti pakub Euronics väiksematesse köökidesse haruldasi 45 cm laiusega ahjusid ning retrostiilis kodumasinaid.

Köögitehnika valikul ei pea piirduma vaid ühe brändi toodetega. Tihti saab rahakotile sõbralikuma lahenduse just erinevate tootjate seadmeid kombineerides.

Miks valida integreeritud kodutehnika Euronicsist?

  • Lai kaubavalik - Euronicsi kauplustes ja e-poes on väga lai valik integreeritavaid kodumasinaid
  • Kaup kohe olemas - Euronicsi valikus olevatest toodetest on suur osa kohe laos olemas ja nende saabumist ei pea pikalt ootama
  • Spetsialist aitab - kui on soov võimalikke valikuid spetsialistiga arutada ja tooteid oma silmaga näha, siis meie teenindajad kauplustes on alati valmis andma nõuandeid tehnika parimaks paigutamiseks, ostetud seadmete eest hoolitsemiseks ja igapäevaseks kasutamiseks
  • Kaup turvaliselt tuppa - Euronicsist saab tellida mugava täislahenduse - tooted tuuakse kiirelt ja turvaliselt tuppa, soovi korral ka paigaldatakse
  • Vanade seadmete äravedu - utiliseerime vana toote ja tekkinud pakendi korrektselt