Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 1. november 2023

MaxiSpace nõudepesumasin: rohkem ruumi, väiksem energiakulu

Mahuta rohkem nõusid ja säästa vee ja energiakuludelt uue Whirpooli MaxiSpace nõudepesumasinaga.

Whirpool Maxi Space nõudepesumasin


Plaanid osta nõudepesumasinat või vahetada vana välja energiasäästlikuma vastu? Siis Whirpooli uus MaxiSpace`i nõudepesumasin on hea valik. See mahutab rohkem nõusid tänu suuremale kolmandale restile, säästab nii vett kui energiat ja tagab samal ajal nõude laitmatu puhtuse. Järgnevalt tutvustame MaxiSpace nõudepesumasina uudseid funktsionaalsusi ja põhiomadusi.

Whirpool MaxiSpace nõudepesumasina funktsionaalsused

SpaceClean ja kolmas rest integreeritud veejugadega

Nüüd saad kasutada tõhusalt ära kogu masina ruumi. Uus MaxiSpace`i nõudepesumasin on varustatud suure kolmanda restiga. Erinevalt tavalistest nõudepesumasinatest, mille kolmas rest on mõeldud vaid söögiriistade paigutamiseks, saad MaxiSpace`i nõudepesumasina kolmandale restile paigutada erinevaid nõusid - alates kõrgetest klaasidest kuni ahjuvormideni. Nii tekib ruumi lisanõude jaoks keskmisel riiulil. Ja tänu kolmanda resti integreeritud veejugadele pääseb vesi nõude kõikidesse nurkadesse, tagades ka täiusliku puhastuse.

Rohkem ruumi MaxiSpace-vanniga

Enam ei pea muretsema suuremate nõude mahutamise pärast. MaxiSpace-vanni abil on nüüd kõikidele nõudele rohkem ruumi, ilma et tiiviku töö oleks takistatud.

Whirpool MaxiSpace nõudepesumasina sisevaade

AutoProgram koos 6th SENSE-tehnoloogiaga

Innovatsioon, mis teeb elu lihtsamaks. 6TH SENSE-tehnoloogiaga tuvastab masinasse laaditud nõude koguse ja määrdumise taseme ning kohandab programmi vastavalt, tagades optimaalse pesutulemuse ja energiasäästu.

PowerClean Pro ja NaturalDry

Kõrbenud või kuivanud toit nõudel saab puhtaks ilma eelpesuta tänu PowerClean Pro võimsatele veejugadele alumisel restil. Ja kui pesu on lõppenud avab NaturalDry süsteem automaatselt masina ukse, tagades loomuliku kuivamise ja säästes samal ajal energiat.MaxiSpace nõudepesumasina kasutajamugavus ja sobivus köökidele

Paigaldus ja kohandatavus köökidele

Uus MaxiSpace`i nõudepesumasin sobib igasse kööki, olles varustatud lihtsa paigaldussüsteemiga ja liughingedega, mis toetavad erinevaid uksepaneele kaaluga 3 kg kuni 10 kg ja paksusega 16 mm kuni 25 mm. Uksepaneeli kõrgus võib olla kuni 84 cm ja soklit saab vähendada kuni 0 cm-ni.

Kasutajamugavus ja vaikne töötamine

MaxiSpace`i sujuvama liikumisega riiulid, intuitiivne kasutajaliides ja spetsiaalne vaikse valiku funktsioon, mis vähendab mürataset kuni 3DBA teevad nõudepesu mugavaks ja vaikseks.

Kokkuvõtteks

Kui otsid nõudepesumasinat, mis pakub suuremat mahutavust, energiasäästlikkust ja parimat pesutulemust, siis Whirpooli MaxiSpace nõudepesumasin on suurepärane valik. Investeeri tulevikku ja tee oma igapäevaelu mugavamaks MaxiSpace nõudepesumasina abil.

Kui ostad Whirpool MaxiSpace nõudepesumasina novembris, saad kingituseks kaasa 4 aastat garantiid.