Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Piimakülmik JURA Cool Control Basic 0,6 L

Piimakülmik JURA Cool Control Basic 0,6 L

Tootekood: 69294 Tootja: Jura

Toode pole jaekauplustest saadaval

Moekate kohvijookide jaoks vajaliku täiusliku siidise, õhulise piimavahu ja kuuma piima valmistamiseks tuleb piima enne kuumutamist ja vahustamist hoida temperatuuril 4 °C.

Elegantne piimajahuti Cool Control Basic jahutab piima kuni 25° väliskeskkonnast madalamale temperatuurile. Kui piim on jahtunud 4 °C-ni, hoitakse seda edaspidi sel temperatuuril. See säästab energiat ja ei lase piimal jäätuda.

Kvaliteetne roostevabast terasest piimajahuti mahutab 0,6 liitrit. Stiilse kaldus disainiga nõu on väga mugav kasutada. Bajonettlukuga roostevabast terasest piimajahutit on lihtne avada, täita, eemaldada ning vajaduse korral külmkappi panna ja nõudepesumasinas pesta.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Jura Cool Control sobib eelkõige kodumasinate kõrvale ja kodusesse majapidamisse. Külmiku mahuks on 0,6 liitrit ning võrreldes varasema versiooniga on muudatuseks veel see, et piimamahuti asub jahutuselemendis nurga all, mistõttu imetakse kogu külmikus olev piim mahutist välja. Teine uuendus seisneb torus, mis on külmikus sees. Tänu uuele ehitusele püsib see paremini kaane küljes kinni.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud