Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Espressomasin Krups Intuition
  • Espressomasin Krups Intuition
  • Espressomasin Krups Intuition
  • Espressomasin Krups Intuition
  • Espressomasin Krups Intuition

Espressomasin Krups Intuition

Tootekood: EA872A10 Tootja: Krups

Toode pole jaekauplustest saadaval

KRUPSi Intuition ei jäta midagi juhuse hooleks. Intuitiivne juhendamine lihtsaks ja isikupäraseks muudetud teel teie armastatud ideaalse kohvini. Sellel kohvimasinal on nutitelefonile sarnane liides, suur puuteekraan isikupärastatud seadistustega ja intuitiivsed värvilised märgutuled—see kõik on pakendatud mugavasse disaini. Nüüd peate vaid oma intuitsiooni usaldama!

Loe edasi

Haarav kasutuskogemus
Tippklassi teekond alates esimesest puudutusest. Äärmiselt intuitiivne ja ülilihtsalt kasutatav liides on nutitelefonile sarnase kohandatava disainiga, mis võimaldab Sul hõlpsalt oma valikuid teha ja mugavalt seadet hooldada.

Lase end juhendada
KRUPSi intuitiivsed märgutuled muudavad seadme igapäevase kasutamise väga lihtsaks: punased märgutuled juhendavad Sind seadme kasutamisel ja hooldustöödel ning kohandatavad värvilised tuled lihtsustavad seadme isikupärast kasutamist — nii saad navigeerida kiiresti ja intuitiivselt.

Alati täiuslik
Täiuslik tõmbamisprotsess tehnoloogiaga Quattro Force, kiire kohviubade jahvatamine, optimeeritud perkolatsioon, eriti tugev tampimine ja isepuhastussüsteem tagavad täiusliku kohvi.

Isikupärastatud kogemus
Isikupärastamise võimalused tagavad lihtsama ja personaalse teekonna: vali märgutule värv, ekraani tüüp ja eredus ning saad seadistada ka keerukamaid jooke, nii et need on alati vaid puudutuse kaugusel.

10 aasta jooksul remonditav
SEB Kontsern ja selle kaubamärgid pakuvad toote remonti 10 aasta jooksul, olles nii klientide ja keskkonna teenistuses.

Eriti mugav kasutada
Naudi läbimõeldud disaini ja igapäevast lihtsat kasutamist: kaldus esiosa ja tippkvaliteediga lõppviimistlus tagab parema loetavuse, reguleeritav kohvi väljavoolu tila, kogu hooldus esiküljelt ja ülevoolamise kaitse muudavad kasutamise eriti mugavaks.

Kohv ja piimaga joogid
Saad valmistada 11 kohandatavat jooki. Seadmel on integreeritud OTC-süsteem. Maitsev cappuccino, latte macchiato ja palju muud — kõik täiusliku vahuga.

Alati puhas
Nüüd ei pea Sa enam masina puhastamise pärast muretsema, vaid saad rahus kohvi nautida. KRUPSi automaatne puhastussüsteem põhineb integreeritud suletud tõmbamiskambril, mida ei ole vaja käsitsi eemaldada ega puhastada.

Täiustatud piimatehnoloogia
Nüüd saad piima võtta otse pakist, nii et midagi ei lähe raisku. Krupsi täiustatud piimatehnoloogiaga seadet on lisaks mugavale kasutamisele ka lihtne puhastada. Selles on ainult üks toru ja seade puhastatakse piimast automaatselt. 

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud