Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Aktiivsusmonitor TomTom Touch / S (125-165 mm)
  • Aktiivsusmonitor TomTom Touch / S (125-165 mm)
  • Aktiivsusmonitor TomTom Touch / S (125-165 mm)
  • Aktiivsusmonitor TomTom Touch / S (125-165 mm)

Aktiivsusmonitor TomTom Touch / S (125-165 mm)

Tootekood: 1AT0.001.00 Tootja: Tomtom

Toode pole jaekauplustest saadaval

TomTom Touch pole lihtsalt tavaline aktiivsusmonitor. Jälgige samme, und, südamerütmi ja oma kehamassi. Te saate mõõta ja arvutada oma keha rasva ja lihaste massi osakaalu ning seeläbi mõista paremini oma dieedi või treeningu efektiivsust.

Loe edasi

Jälgige oma kehamassi
Vaid nupuvajutusega saate jälgida oma keha rasva- ja lihasmassi. Kasutage neid andmeid, et analüüsida muutusi oma kehas ja olla kindel oma treeningu või dieedi efektiivsuses.

Pulsi mõõtmine randmelt
Jälgige oma pulssi terve päev. Leidke enda südame rütmikiirus ka puhkeperioodidel ja mõistke paremini oma sooritusvõimet.

Kogu päev tegevused
Iga minut loeb. Lugege samme, mõõtke aega, põletatud kaloreid, jälgige und ja mõõtke pulssi, nii päeval kui öösel. Seadke oma eesmärgid, jälgige trende ja püsige rajal.

MySports rakendus
Vaadake oma andmeid ja statistikat ning jagage tulemusi sõpradega. Lihtsad graafilised andmed aitavad teil paremini mõista oma soorituste efektiivsust ja ennast motiveerida veelgi.

Püsige ühenduses
Telefoni sissetulevad kõned ja tekstisõnumid kuvatakse märguandena teie TomTom Touchil. Saage olulised teadaanded alati, kui teie telefon on läheduses.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info