Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

teisipäev, 28. veebruar 2023

Triikimisest tüdinenud? On üks mitmekülgne abiline, mis teeb selle tüütu töö sinu eest ära

Tema aurutab ja desinfitseerib, sina teed samal ajal midagi toredat!

Tefal Care for You hoolitseb selle eest, et uue päeva rõivad oleksid hommikul alati täiuslikult värsked ja kortsuvabad.

Mõned kodutööd lihtsalt on sellised, mille tegemise tahaks pigem kellegi teise hooleks jätta – näiteks triikimine ja aurutamine. Just seetõttu ongi automaatne rõivaauruti kujunemas sama elementaarseks kodumasinaks, nagu seda on nõudepesumasin, pesumasin või robottolmuimeja.

Ilmselt on paljudes peredes eelmise põlvkonna triikimislaud ja triikraud juba ammu panipaiga tagumises nurgas, sest pidev triikimine on nüri tegevus ning võtab lihtsalt nii kaua aega, et tekib kiusatus osta vaid selliseid rõivaid ja kodutekstiile, mis triikimist ei vajagi. Ent siiski – värskelt aurutatud triiksärgid ja eriti just voodipesu on nii mõnusad, oleks vaid keegi, kes selle tüütu töö ära teeks.

Nüüd on see tegija olemas – automaatne rõivaauruti ja desinfitseerija Tefal Care for You muudab kangad värskeks ja siledaks sinu eest. Ja sina võid samal aja teha mida iganes, näiteks uudiseid lugeda, kohvi juua või pereliikmetega suhelda.

Care for You kuivatab, eemaldab kortsud ja desinfitseerib automaatselt


Kui tavaline triikraud ja väike aurutaja ei saa kõige sellega hakkama, mida sinu rõivad ja kodutekstiilid vajavad, või sa lihtsalt ei soovi oma aega selliste toimingute peale kulutada, siis on kaasaegne aurutaja, mis sobib suurepäraselt kõikidele kangastele ja tekstiilidele, sinu jaoks heaks abiliseks.

Tahad värskendada ja desinfitseerida ülikonda? Kuivatada õrnalt pidulikku kleiti? Saada kiirelt sirgeks kolm triiksärki korraga? Aga palun – Tefal Care for You triigib ka su sokid ja aluspüksid, kui vaja!

Kuidas ta seda teeb? Väga lihtsalt ja tulemuslikult. Kiiresti ka. Veidi oleneb sellest, mida sa täpsemalt selle universaalse toote abil saavutada soovid. Kerge aurutamine võtab aega 10 minutit, põhjalikum juba 20 minutit, poole tunniga on aga sirged ka need rõivad, millel väga kiuslikud ja sügavad kortsud. 

Care for You kuivatab, eemaldab kortsud ja desinfitseerib automaatselt

Ühel heal asjal on ikka mitu kasulikku funktsiooni. Care for You spetsiaalne desinfitseerimisrežiim hävitab kuni 99,99% bakteritest ja viirustest ilma pesuaine või kemikaalideta. Aparaat on rõivaste vastu leebe ja välistab kokku tõmbumise ohu ka kõige tundlikumate rõivaesemete puhul. Aurutaja sobib ka õrnade kangaste desinfitseerimiseks ja vähendab rõivastelt ka suitsu, praetud toidu või muud intensiivsed lõhnad.

Aparaadil on ka ohutu kuivatusrežiim, mis sobib õrnadele kangastele. Tefali automaatne rõivaauruti triigib kuni kolm riideeset 10 minutiga. Riputa vaid riided masinasse ja vajuta nupule, ülejäänud töö teeb Tefal Care for You sinu eest ära. Tsükli pikkust saab seadistada 10 ja 90 minuti vahele.

Ülimalt vaikne Tefal Care for You on ka väga kompaktne ja seda on lihtne hoiustada. Aurutaja võib mugavalt paigutada kas garderoobi, majapidamisruumi, esikusse või vannituppa. Ja ta ei passi seal niisama, vaid kuivatab korraga kuni kolm riideeset ning teeb seda kuni viis korda kiiremini kui pesurestil või -nööril kuivatades.

Care for You kuivatab, eemaldab kortsud ja desinfitseerib automaatselt

Kas Care for You mitmekülgset aurutajat on mugav kasutada? Ojaa! Need, kel see koduabiline juba olemas, ütlevad, et selgelt loetav ekraan ja mugav juhtpult teevad Tefali mitmekülgse rõivahoolduskeskuse kasutamise väga mugavaks.

Automaatne rõivaauruti ja desinfitseerija Tefal Care for You

  • Kuivatab riideid viis korda kiiremini
  • Aurutab ja desinfitseerib kõiki tekstiile
  • Lihtne transportida ja hoiustada
  • Kaheliitrine eemaldatav veepaak
  • Ülivaikne