Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 12. märts 2020

Siidiselt sile nahk fotoepilaatoriga

Valutum, mugavam ja vähem aega nõudev fotoepilatsioon on üha populaarsem


Sile ja karvadeta nahk on paljudele naistele oluline. Mida valutum, mugavam, soodsam ja vähem aega nõudev on karvaeemaldus, seda parem. Küllap just neid nõudmisi silmas pidades vaadatakse üha enam fotoepilaatori poole.


Kuidas fotoepilaator toimib?
Intensiivse valgusimpulss-tehnoloogia (IPL) abil saadetakse nahale õrnu valgusimpulsse, mis neelduvad karvajuurtesse. Mida heledam nahk ja tumedamad karvad, seda paremini seade toimib. Valgusimpulsid ergutavad karvanääpsu minema puhkefaasi. Selle tulemusel langevad karvad ise välja ning nende tagasikasv pidurdub. Uudsemad aparaadid valivad ise nahatoonile vastava impulsitugevuse, kuid ka veidi vanemate mudelite puhul pole see keeruline toiming.

 Kui tihti tuleks fotoepileerimist teha?
 Püsiv tulem nõuab järjepidevust. Karva kasvutsükkel koosneb mitmest faasist. IPL-tehnoloogia on tõhus ainult siis, kui karvad on parasjagu kasvamas. Paraku ei kasva inimesel kõik karvad samal ajal. Seetõttu tuleb järgida aparaadi juhendis antud soovitusi. Tavapäraselt tuleks fotoepilatsiooni teha esmalt neli-viis korda ühe-kahe nädala tagant ning järeltöötlemist iga nelja kuni kaheksa nädala tagant. Vaid nii jõuab valgusimpulss.

Millistes kehapiirkondades tohib seadet kasutada?
Teadaolevalt kõikjal peale intiimpiirkondade. Erilise ettevaatlikkusega tuleb toimida näol. Seda ei tohi kasutada silmade ümbruses, kulmudel ega huultel. Kui tegemist on tõsisemate muutustega nahas või eriliste sünnimärkidega, tuleb toimingust hoiduda. Samuti pole fotoepilaatori kasutamine lubatud nahahaiguste, allergiate ja haavade korral.

 Mida fotoepilaatori valikul arvestada?
 Erinevad mudelid on eri hinnaga, sageli sõltub see lisatarvikute olemasolust, näiteks on osal aparaatidest näo-, kaenlaaluste, bikiinipiirkonna- ja kohtotsakud. Oluline on võrrelda mudelite sähvatusava suurust, sellest sõltub toimingule kuluv aeg. Kasutusmugavuse juures on oluline seegi, kas seade töötab üksnes vooluvõrgust või on sel ka aku.