Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 10. august 2022

Samsung tõi turule Galaxy Watch5 nutikellade sarja ning juhtmevabad kõrvaklapid Galaxy Buds2 Pro

Nutikas spordikell Galaxy Watch5 Pro on Samsungi esimene katse pakkuda tõsist konkurentsi populaarsetele spordikellade tootjatele, nagu Garmin, Polar ja Suunto.

Galaxy Watch5 Pro randmel

Galaxy Watch5 ja Galaxy Watch5 Pro on edasiarendused Samsungi eelmisel aastal turule tulnud Galaxy Watch4 nutikellast. Kellades on kasutusel koostöös Google’iga arendatud operatsioonisüsteem, mis laseb kasutajatel mugavalt paljusid Google’i teenuseid kasutada. Seadme BIA (biolektrilise takistuse analüüsi) andur annab kasutajatele laias valikus terviseinfot, et enda kehal silm peal hoida. Näiteks saab sellega mõõta pulssi, kehakoostist, vere hapnikusisaldust ja isegi stressitaset ning võtta EKG-d.

Uute kellade põhi on uuendatud disainiga, mis tagab andurite parema kontakti randmega ja lubab nii koguda andmeid veelgi täpsemalt. Mõistagi sobib nutikell suurepäraselt ka treeninguks ja nüüd annab kell kasutajale lisaks trenninippidele ka kasulikke soovitusi, kuidas väsitavast treeningust taastuda. Näiteks soovitab kell kui palju peaks kasutaja vett tarbima võttes arvesse kui palju ta on higistanud. Uute kellade juures on suur rõhk ka unekvaliteedil. Galaxy Watch5 ja Watch5 Pro jälgivad kasutaja unestaadiume ja tuvastavad norskamist ning annavad seejärel soovitusi, kuidas enda une kvaliteeti parandada.

Galaxy watch 5 erinevad värvid

Galaxy Watch5 nutikellal on võrreldes varasema mudeliga 15% suurem aku ning laadimine on 30% kiirem. Uus, tugevdatud ekraanikate on 60% tugevam kui eelmisel mudelil.

Galaxy Watch5 Pro on aga suunatud ennekõike tõsistele spordihuvilistele. Selleks on kell ehitatud eriti vastupidavaks ja varustatud suurema akuga, et ka pikemad matkad ja rattasõidud mugavalt tehtud saaksid. Galaxy Watch5 Pro korpus on valmistatud titaanist ning selle ekraani kaitseb safiirklaas. Samuti on kellal teistele spordikelladele sarnaselt kõrgendatud äär, mis annab ekraanile veelgi parema kaitse. Kellal on märksa suurem aku (590 mAh) kui Galaxy Watch4 nutikellal (470 mAh), mis tähendab, et sisse lülitatud GPS-ga kestab kella aku kuni 24h ning kellarežiimis lausa mitu päeva. Esmakordselt Galaxy Watch5 Pro peale saab laadida spetsiaalse GPX formaadis matkaraja, et välitingimustes treenides mitte ära eksida. Galaxy Watch5 Pro kompletis on ka uus, mugava magnetkinnitusega silikoonrihm.

Galaxy Buds 2 pro kõrvaklapid

Galaxy Buds2 Pro kõrvaklapid on mõeldud asendama Samsungi seni kõige võimsamaid juhtmevabasid kõrvaklappe Galaxy Buds Pro. Uued klapid on eelmistega võrreldes 15% väiksemad  ja toetavad nüüd kõrgkvaliteetset 24 bitist heliedastust.

Lisaks on neil tehisintellektile toetuv aktiivne mürasummutus, et väline liiklus või lennukimüra kuulamist ei segaks. Sagedusest sõltuvalt on uute kõrvaklappide mürasummutus varasemaga võrreldes kuni 2.5x efektiivsem.

Galaxy Buds 2 Pro kõrvas

Kõrvaklappide aku pakub sisselülitatud mürasummutusega kuni 5 tundi kuulamist ja väljalülitatud mürasummutusega kuni 8 tundi kuulamist mida saab laadimiskarbi abil pikendada vastavalt kuni 18 või 29 tunnini. Nagu Samsungi juhtmevabadel kõrvaklappidel tavaks, on ka Galaxy Buds2 Pro Qi juhtmevaba laadimise toega. Galaxy Buds2 Pro klapid on valmistatud 90% ulatuses taaskasutatud materjalidest, sealhulgas näiteks ookeanidest korjatud vanad kalavõrgud.

Uued Galaxy Watch5 ja Galaxy Watch5 Pro kellad ning Galaxy Buds2 Pro kõrvaklapid on eeltellimiseks saadaval juba täna ja poodidesse jõuavad seadmed 26. augustil.