Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 11. oktoober 2023

Kuidas telefoni kaitsta – parimad ümbrised ja kaaned

Soovitused sinu telefoni kaitsmiseks ja hooldamiseks.

Telefoni kaaned ja ümbrised mehe käes


Nutitelefon on meiega alati kõikjal kaasas ning pidevas kasutuses. Me võime olla väga ettevaatlikud, kuid ühel hetkel võib telefon ikkagi maha kukkuda, saada kriimustusi või isegi puruneda. Telefoni kaaned ja kaitseklaasid on loodud, et kaitsta sinu nutitelefoni ootamatute õnnetuste eest.

Järgnevast artiklist leiad mõned soovitused, kuidas kaitsta ja hooldada oma nutitelefoni.

Telefoni kaitseümbrise tüübid

  • Silikoonist ümbrised - valmistatud painduvast ja pehmest materjalist, mis tagab hea tunnetuse. Silikoonümbrised on saadaval erinevates värvides ja mustrites ning sobivad ideaalselt neile, kes otsivad taskukohast kaitset. Neid on lihtne puhastada ning juhtmevaba laadimise korral ei pea ümbrist eemaldama.
  • Nahast ümbrised - lisavad telefonile elegantsi. Valmistatud nii kvaliteetsest täisnahast kui pehmest seemisnahast. Nahast ümbrised on sageli raamatu stiilis, millel on kaarditaskud ja magnetiga sulgemine. Siin tuleks aga arvestada, et kuigi nahk on stiilne, võib see kergemini kuluda kui näiteks silikoonist ümbris
  • Kaantega ümbrised - kaitsevad telefoni nii eest kui tagant. Mõnedel on ka kaarditaskud. Ebamugavust võib lisada asjaolu, et kasutamisel tuleb esikaas alati eest ära võtta.
  • Telefoni hoidik - teisisõnu ka popsocket ei ole küll telefoni ümbris, kuid aitab telefoni paremini käsitleda ja vältida kukkumist.


Lisaks leiab ka lahedate lisafunktsionaalsustega ümbriseid nagu magnetiga telefoni ümbrised, mis on kerged ja väga lihtsasti kinnitatavad ning eemaldatavad. Läbipaistvad telefoni ümbrised MagSafe laadimise ühilduvusega, mis sobivad ideaalselt neile, kes ei soovi oma nutiseadme välimust katta ning eelistavad mugavust laadimisel. Vastupidavaid kahekihilisi iPhone`i ümbriseid pakub Laut Shield, millel on sõrmejälje- ja kriimustuskindel kattematerjal ja IMPKT Cell tehnoloogia, mis annab löögikindluse seesmiselt.

Enne valiku tegemist tee kindlaks oma telefoni mudel, sest kõik telefoni ümbrised ei pruugi su seadmele sobida. Tutvu ka meie laia valiku Apple telefoni ümbriste ja Samsungi telefoni ümbristega.

Telefoni kaante -ja ümbriste tutvustus

Nutitelefoni hooldamine

Nutitelefoni regulaarne puhastamine on oluline. See eemaldab tolmu ja mustuse ning hoiab ekraani kriimustustevabana. Soovitame selleks kasutada spetsiaalset pehmet mikrokiust puhastuslappi, mis ei jäta ekraanile kriimustusi ega jälgi ja puhastusvedelikku.

Oluline on vältida liigset vedeliku kasutamist ja veenduda, et vedelik ei satuks telefoni avadesse. Lisaks ekraani hooldamisele tasuks puhastada ka korpust ja kaameraobjektiivi.Nutitelefoni kaitseklaasi paigaldamine

Nutitelefoni ekraani kaitsmiseks on kaitseklaas hea valik. Paigaldamine on lihtne, kuid oluline on järgida juhiseid, et ei tekiks ebameeldivaid õhumulle. Kui sa ei soovi ekraanikaitse paigaldamisele siiski oma aega kulutada või tunned, et vajad abi, siis Euronicsi spetsialistid saavad sind aidata. Tutvu meie ekraanikaitse paigalduse teenusega.

Olukorras, kus su telefon muutub kuumaks, kaamera ei fokusseeri, kuular ei tööta või krabiseb, soovitame tulla teenindusse, kus meie kogenud spetsialistid hindavad seadme olukorda ning teostavad vajamineva hoolduse.