Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 1. november 2023

Aera Mini difuuser - nutikas ja stiilne kodulõhnastaja

Kodu imeliselt lõhnama vaid minutitega.

Aera Mini aromi difuuser


Kas sa soovid, et sinu kodu lõhnaks alati värskelt ja tekitaks mõnusa ja rahuliku tunde? Parim viis selle saavutamiseks on kasutada kodulõhnastajat.

Aera Mini difuuser on muutunud paljude inimeste lemmikuks tänu kaasaegsele tehnoloogiale, looduslikule parfüümivalikule ning kompaktsele ja stiilsele välimusele. See on kiire ja tõhus viis nii kodu lõhnastamiseks kui ka halbade lõhnade eemaldamiseks.

Mis teeb Aera Mini difuuseri eriliseks, saad teada järgnevast artiklist.

Kuidas Aera Mini difuuser töötab?

Aera Mini difuuser eristub teistest kodulõhnastajatest tänu oma unikaalsele Microdroplet tehnoloogiale, mis piserdab lõhna üliväikeste lõhnamolekulidena, justnagu õrn udu, tagades kauakestva ja ühtlase aroomi. Kui enamik difuusereid piserdab lõhna õhku korraga palju ja mõju on lühiajaline, töötab Aera järjepidevalt, tagades ühtlase aroomi pikema aja jooksul.

Aera Mini abil on väga lihtne kontrollida lõhna tugevust sõltuvalt ruumist ja eelistustest. Lisaks on telefonirakenduse kaudu võimalik lõhna piserdamist seadistada automaatselt ja kindla graafiku järgi.

Aera Mini vajab töötamiseks elektrit. Seda saab otse pistikupesasse lülitada, kuid vaid püstises asendis, et vedelik ei hakkaks lekkima.

Aera Mini difuuserid töötavad üsna vaikselt. Lõhna eraldamisel tekkivat heli võib võrrelda väikese ventilaatori töötamisel tekkiva suminaga.

Aera Mini difuuseri lõhnade valik

Aera parfüümid ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid ega kemikaale, mis võiksid kahjustada tervist. Seetõttu on need ohutud nii inimestele kui lemmikloomadele. Need on loodud professionaalsete parfüümimeistrite poolt, kes kasutavad parfüümide valmistamisel kvaliteetseid looduslikke õlisid ja ekstrakte, mis loovad puhta ja autentse lõhnakogemuse. Tänu Aera tehnoloogiale püsib parfüümi lõhn ruumis pikalt ja ühtlaselt.

Kas sulle meeldib värske pesu lõhn, magus lillelõhn, puuvilja aroom või mahe puidu ja metsalõhn? Aera Mini parfüümivalikus on midagi igale ühele. Ka lemmiklooma omanikele leidub spetsiaalne parfüüm, mis aitab lemmikloomade poolt tekitatud ebameeldivaid lõhnu neutraliseerida vaid minutitega.

Parfüümikapsleid on lihtne vahetada, võimaldades lõhnu muuta vastavalt meeleolule ja hooajale.

Aroomi püsivus ja kestvusaeg

Keskmise tugevusega seadistusega (nt. 3 tase), töötades 10 tundi päevas, kestavad Aera Mini lõhnakapslid keskmiselt umbes 60 päeva. Lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida nii enda eelistuse kui ruumi suuruse järgi.

Lõhnakapslite kestvusaega on võimalik pikendada kasutades automaatset lõhna eraldamise graafikut ja väljalülitust nii magamise ajaks või kui sind ei ole parasjagu kodus.

Aera Mini difuuser seinas

Kokkuvõttes, miks tasub eelistada Aera nutikat difuuserit?

  • Kompaktne disain. Võtab ruumi sama palju kui mõni lõhnaküünal.
  • Stiilne kodusisustuse element.
  • Väike, aga võimas. Hoolimata oma suurusest, suudab Aera piserdada aroomi ruumi pidevalt ja ühtlaselt.
  • Lõhna intensiivsuse reguleerimine vastavalt eelistusele ja ruumi suurusele.
  • Mugavus. Telefonirakenduse kaudu on võimalik mugavalt ja kiirelt kontrollida lõhna eraldamise graafikut ning sisse ja väljalülitust.
  • Lai valik kvaliteetseid ja hüpoallergeenseid lõhnu, mis on väljatöötatud professionaalsete parfüümimeistrite poolt.


Muuda oma kodune lõhn just selliseks nagu sa seda soovid. Tutvu Aera Mini difuuseri ja selle parfüümide valikuga.