Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 15. veebruar 2024

Integreeritav köögitehnika: kuidas valida enda jaoks see õige?

Saa teada miks valida integreeritav kodutehnika ja kuidas teha enda jaoks see õige valik.


Köök on kodu süda, kus pere saab ühiselt muljeid vahetada ja uusi maitseid katsetada. Õige atmosfääri loomisel on aga oluline, et kõik detailid moodustaksid stiilipuhta terviku.

Integreeritav tehnika just seda luua aitabki! Kuid kuidas teha õige valik?

Miks valida integreeritav köögitehnika?


Integreeritav tehnika teeb iga köögi stiilseks. Ja pole vaja mõelda, kuhu mahutada kõik seadmed ja kapid, sest need moodustavad ühtse terviku – üldmulje on puhas ja visuaalselt meeldiv. Lisaks:

Rohkem töötasapinda – integreeritava ahju ja mikrolaineahju saab kenasti üksteise peale panna moodustades terviku.

Mugavam kasutada – integreeritav ahi silmade kõrgusel vähendab kummardamise ebamugavust.

Rohkem ruumi – köök tundub suurem ilma eraldiseisvate külmikute või ahjudeta.

Põhimõtteliselt kõik, mis ühes köögis olema peavad, on saadaval ka integreeritavana: sisseehitatud külmik, ahi, nõudepesumasin, pliidiplaat, soojendussahtel, mikrolaineahi, õhupuhasti, espressomasin ja pesumasin.

Integreeritava köögitehnika uued funktsionaalsused

Tehnika areneb pidevalt ja nii on ka integreeritava köögitehnika funktsioonid ajas täienenud. Näiteks Whirlpooli nõudepesumasin MaxiSpace on varustatud suure kolmanda restiga.

Erinevalt teistest nõudepesumasinatest, mille kolmas rest on mõeldud vaid söögiriistadele, saad MaxiSpace’i nõudepesumasina kolmandale restile paigutada mis tahes nõusid – kõrgetest klaasidest kuni ahjuvormideni. Ja tänu sellele, et ka kolmandas restis on integreeritud veejoad, pääseb vesi nõude kõikidesse nurkadesse, tagades täiusliku puhastuse.

Olemas on ka induktsioonpliidiplaadid koos õhupuhastiga. Tegemist on kaks ühes lahendusega, mis teeb kokkamise kindlasti mugavamaks. Näiteks Miele valikust leiad pliidiplaadi, mis muu hulgas reguleerib ventilatsiooni automaatselt.

Mida põnevat veel integreeritavate köögimasinate valikus on? Paljudele võib uudiseks olla mikrolaineahju funktsiooniga ahi või nõudepesumasin, mis nõud ise ära kuivatab.Kuidas valida integreeritavat köögitehnikat?

Integreeritav tehnika on investeering mugavusse ja kodu interjööri. Kindlasti ei soovita me nii tähtsa otsuse tegemisel ainult hinnast lähtuda.

Ootustele vastava valiku tegemisel soovitame mõelda järgmistele küsimustele:

  • Kui palju on köögis ruumi? Integreeritavat tehnikat on erinevates mõõtudes. Kui soovid nõudepesumasina kappi peita, on kindlasti vaja kapi mõõte teada. Teine variant on ehitada kapp masina järgi.
  • Millised funktsioonid on olulised? Aruta perega, mis on teie jaoks oluline. Valik on suur ja masinad arenevad aina edasi, kuid oluline on teada, mis on oluline just teie jaoks. Rohkem funktsioone tähendab üldjuhul ka kõrgemat hinda.
  • Kui oluline on disain? Näiteks nõudepesumasina valimisel on oluline mõelda, kas soovid täisintegreeritavat, esipaneeliga või viimistletud uksega varianti.
  • Millist pliidiplaati eelistad? Pliidiplaate on erinevaid: induktsioon, keraamiline, malmnõude alad, gaas või kombineeritud. Milline sobib just sinu koju?

Millist integreeritava tehnika brändi valida?

Kui hindad köögitehnika puhul töökindlust, kuid samas ka soodsat hinda, siis tasuks vaadata Beko ja Hinsense poole. Keskmises hinnaklassis leiab aga väärt seadme Electroluxi ja Whirlpooli valikust. Kui otsid aga midagi enamat, on pakkuda saksa kvaliteediga tooted tuntud brändidelt nagu AEG, Bosch, Miele ja Liebherr.

Kui sa ei soovi minna n-ö turvalist halli-valge teed, siis saab oma kööki värvi tuua beežika retrohõngulise ahjuga või hoopis tähtkujumärkidega kaunistatud pliidiplaadiga.

Sobiva integreeritava tehnika leiab nii suurde kui väikesesse kööki. Euronicsi valikus on ka haruldased 45 cm laiusega ahjud.

Miks valida integreeritud kodutehnika Euronicsist?

Köögiseadme, eriti mõne suurema väljavahetamine võib tekitada parajat peavalu. Kuhu viia vana seade, kes toob uue koju ning kuidas seda paigaldada?

Me teame, kui tüütu see kõik on, ja seepärast pakumegi täisteenust – teeme kasvõi kõik sinu eest ära, alates seadme koju toomisest ja paigaldamisest ning lõpetades vana seadme äraviimisega.

Vali lihtsalt seadmed välja, meie hoolitseme ülejäänu eest!