3D 51" Full HD plasmateler, Samsung
Spetsifikatsioon
Tootekood: PS51E8000GSXXH Tootja: Samsung
Smart TV, 3D HyperReal Engine, 600 Hz Subfield Motion, WCE, SRS TheaterSound HD
Loe edasi
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis
Spetsifikatsioon
  • Ekraan
    ekraani diagonaal 51" / 130 cm
    ekraani tehnoloogia
    3D plasma
    ekraani resolutsioon
    1920x1080 Full HD
    paneeli värskendussagedus
    600 Hz
  • Funktsioonid
    seadmete ühilduvussüsteem Anynet+ (HDMI-CEC)
  • Pildiparandus
    pildiparanduse süsteemid 3D HyperReal Engine, 600 Hz Subfield Motion, WCE Plus
  • Heli
    heli võimsus (RMS)
    20 W
    helitehnoloogiad SRS TheaterSound HD, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
  • Liidesed
    HDMI 4 tk
    kõrvaklappide väljund Jah
    LAN (võrguliides, RJ45) Jah
    USB-A 2.0
    2 tk
    WiFi Jah
  • Üldine parameeter
    energiaklass
    C
    tootja Samsung
    eriomadused
Kirjeldus
3D. Selline, nagu pilt peakski olema
Suurepärase 3D-pildikvaliteedi võti on üksikasjades.
Intelligentsem Smart-teler
Nautige tänu Samsungi PDP 8000 seeria Smart-telerisse integreeritud Smart Hubile ülimat teleri vaatamiskogemust. Funktsioonid nagu YourVideo, Search All ja AllShare muudavad teie meelelahutuse tegelikkuseks, võimaldades teil otsida veebist teavet telesaadete kohta ning jagada teleri kaudu ka filme, fotosid ja muusikat. Telerisse sisseehitatud veebibrauser ning teleris kasutamiseks optimeeritud rakendused pakuvad kasutajasõbralikku Internetis surfamise kogemust, mida täiustavad veelgi maailma esimese telerakenduste poe rakendused. Samsungi uue 3” puutetundliku puldiga on teil QWERTY-klaviatuuri ja topeltvaatega ekraani abil mugav kaugjuurdepääs kõigile Smart-teleri funktsioonidele. Samsungi Smart-teleriga on meelelahutus midagi uut ja enneolematut.