Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Apple iPhone 12 Pro Max (256 GB)
  • Apple iPhone 12 Pro Max (256 GB)
  • Apple iPhone 12 Pro Max (256 GB)
  • Apple iPhone 12 Pro Max (256 GB)

Apple iPhone 12 Pro Max (256 GB)

Tootekood: MGDF3ET/A Tootja: Apple

Toode pole jaekauplustest saadaval

Hüpe homsesse.
A14 Bionic lendab mööda kõigist teistest nutitelefonide kiipidest. Pro kaamerasüsteem viib hämaras pildistamise uuele tasemele. Ja iPhone 12 Pro Maxiga tehtud fotod on veelgi paremad. Ceramic Shield tagab kukkumise korral neli korda suurema vastupidavuse. Vaata, mida kõike see suudab.

Komplekti ei kuulu laadimisadapter ega kõrvaklapid.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Tagasi

Kõva saavutus.
Ceramic Shield – tugevam kui ükski nutitelefoni klaas.

A14 Bionic
Ületasime jälle oma ainsat konkurenti. Meie eelmist kiipi!
A14 Bionic on esimene nutitelefonide 5-nanomeetrine kiip, mille täiustatud komponendid on sõna otseses mõttes aatomisuurused. 40% rohkem transistoreid lisavad kõvasti kiirust, olles samal ajal efektiivsemad ja pakkudes pikemat aku tööaega. Ja uus ISP toetab Dolby Visioniga filmimist – see on miski, mida ei suuda ükski profifilmikaamera, rääkimata teistest telefonidest.

LiDAR. 
Liitreaalsus valguskiirusel.
iPhone 12 Pro LiDAR-skanner mõõdab, kui kaua kulub valgusel objektidelt tagasipeegeldumiseks, ning loob selle põhjal ruumist sügavuskaardi. Tänu ülisuurele kiirusele ja täpsusele saab liitreaalsusrakenduste abil nüüd muuta ruumi realistlikuks vihmametsaks või vaadata, kuidas tennised jalas välja näevad.

Pro kaamerasüsteem.
Ööreźiim uues valguses.
Öörežiimi saab kasutada nii lainurk- kui ka ülilainurkobjektiiviga. See on hämaras fotode tegemiseks parem kui kunagi varem. LiDAR teeb võimalikuks ka öörežiimis portreed. Ja kuna lainurkkaamera püüab kinni 27% rohkem valgust, tagab see nii päeval kui ka öösel suurema detailsuse ja teravama fookuse.

12 Pro Max.
Camerus maximus.
Suurem iPhone võtab Pro kaamerasüsteemist maksimumi. 47% suurem sensor ja suuremad pikslid suurendavad oluliselt lainurkkaamera kogutava valguse hulka. Uus OIS stabiliseerib objektiivi asemel sensori, et võtted oleksid stabiilsed, isegi kui su käsi seda pole. Ja uus 65 mm telefotoobjektiiv võimaldab objekti portreefotodel lähemale suumida.

Apple ProRAW.
Ennenägematu loomevabadus.
ProRAW pakub kogu RAW-vormingu teavet ja lisaks Apple'i pildikonveieri andmeid. Töötlemist saad alustada nii, et müravähendus ja mitme kaadri särikorrektsioonid on juba tehtud. Nii jääb sulle rohkem aega värvide ja valge tasakaalu kohandamiseks.

Dolby Visioniga filmimine.
60 korda rohkem värve. Lõpmatult ilus.
iPhone 12 Pro võimaldab senise 8-bitise asemel 10-bitist HDR-video salvestamist, jäädvustades elutruu video saamiseks 700 miljonit värvi. Ja siis ületab ta ennast veelgi ning salvestab video filmistuudiote kasutatavas vormingus Dolby Vision. Saad Dolby Visioniga videot isegi töödelda ning AirPlay abil vaadata iga viimast kui erinevust suurelt ekraanilt.

Super Retina XDR-ekraan.
Piiratult palju piksleid.
Kuidas muuta meie säravaim ekraan veelgi paremaks? Tegime selle suuremaks. Tänu uuele lamedate servade ja unikaalse paindliku OLED-ekraaniga disainilahendusele ulatub erakordsete värvidega kirgas ja kontrastne pilt servast serva.


Seadme kasutamistemperatuur: 0... +35°C

Tagasi

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

Tagasi