Ostukorvis pole tooteid
Soovid näha enda viimati vaadatuid tooteid ja saada veel paremaid pakkumisi?
Palun vali sobiv meetod kontole sisenemiseks.
Vali sobiv meetod konto registreerimiseks.
Juriidilise konto loomiseks vali E-post.
Toode pole müügis
Ehe araabika Lõuna- ja Kesk-Ameerikast, väga tumeda röstiga, mis annab rikkaliku ja tugeva maitse ning on mõeldud kohvisõpradele, kes armastavad hommikut alustada kange kohviga.
Jahvatusaste on seadistatud nii, et kohvitass täituks 300 ml võrra.
PRELUDIO INTENSO on keskmise täidlusega ja õrnade puuviljaste aromaatsete nootidega kohv, mille intensiivsusaste on 8. Iga sõõm on puhas nauding.
Piimaga juues on kohv küll mahedama maitsega, kuid selle intensiivsus jääb alles.
Loominguline segu neljast Lõuna- ja Kesk-Ameerika araabika kohvioast, väga tumeda röstiga, mis annab rikkaliku ja tugeva maitse ning on jahvatatud spetsiaalselt nii, et kohvi pikk valmistamisaeg ei tekita kibedad noote.
Tänu tumeda röstiga Brasiilia ubadele on kohvi aromaatsel buketil ümar ja teraviljamaitseline põhi, mis sobib suurepäraselt Hondurasest pärit ubade šokolaadiste varjunditega.
Ülejäänud kaks araabikat lisavad PRELUDIO INTENSO’le puuviljased ja veinised nüansid. Kohv on ergutav ja ideaalne kohvisõpradele, kes armastavad hommikut alustada kange kohviga.
PRELUDIO INTENSO on keskmise täidluse ja elava puuviljase karakteriga kohv, mille intensiivsusaste on 8.
Piimaga juues on kohv küll mahedama maitsega, kuid selle intensiivsus jääb alles.
Üldised parameetrid
Lisatarvik
Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.
Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.
Hetkel arvustused puuduvad.
Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.