Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Tasside soojendaja JURA
  • Tasside soojendaja JURA
  • Tasside soojendaja JURA
  • Tasside soojendaja JURA
  • Tasside soojendaja JURA

Tasside soojendaja JURA

Tootekood: 72229 Tootja: Jura

Toode pole jaekauplustest saadaval

Ei mingit külma kohvi...

Kohv maitseb kõige paremini kuumalt. Seetõttu on kõigi kohvimeistrite põhimõtteks töötada korralikult eelsoojendatud tassidega. Kui valada kuum kohv külma portselantassi, läheb palju soojust kaotsi – liigagi palju.

Eelsoojendatud tassides avaldub aga kohvi hõrk aroom kogu oma täiuses. JURA elegantne väikesemõõtmeline tassisoojendi on ideaalne tarvik kõikidele automaatsetele espressomasinatele. Kaks kütteelementi hoiavad tasse pidevalt ligikaudu 55 °C temperatuuril, mis on täpselt õige tulise espresso või piimavahuga kaetud cappuccino valmistamiseks.

Loe edasi

Suurima naudingu saamiseks peaks täiuslik kohv olema serveeritud kuumalt.

Tasse on soovitatav eelsoojendada, et valmiv kohv tassi voolates võimalikult vähe jahtuks.

JURA tassisoojendi Consumer on läbi teinud uuenduskuuri, et muutuda veelgi paremaks. Tassisoojendaja pealmine osa on nüüd alumiiniumist, mis tähendab, et ka kapi pealmine osa on nüüd soe. Seega on oluliselt suurendatud tassisoojenduskapi mahutavust. Saad tassisoojendaja peale näiteks asetada latte klaasid, mis varem kappi ei mahtunud!

Tassisoojendaja kaks sahtlit on varustatud mugava sulgursüsteemiga, mis tagab vaikse ja sujuva sahtlite sulgumise. Kumbki sahtel mahutab 6 cappuccino tassi (ø 90 mm), 4 kohvitassi (ø 66 mm) või 5 espresso tassi (ø 57 mm).

Tassisoojendaja suurus on ideaalne kasutamiseks koduses majapidamises, kui soovid pakkuda oma perele ja sõpradele vaid parimat.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud