Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Integreeritav kompaktahi Miele (mikrolainefunktsiooniga)
 • Integreeritav kompaktahi Miele (mikrolainefunktsiooniga)
 • Integreeritav kompaktahi Miele (mikrolainefunktsiooniga)
 • Integreeritav kompaktahi Miele (mikrolainefunktsiooniga)
 • Integreeritav kompaktahi Miele (mikrolainefunktsiooniga)

Integreeritav kompaktahi Miele (mikrolainefunktsiooniga)

Tootekood: H7240BM Tootja: Miele

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Andurjuhtimisega tekstiekraan – “DirectSensor S”
• Lihtne puhast. küpsetuskamber “PerfectCleani” ja lin. strukt.
• Ühtlane ja kiire tulemus – “Quick & Gentle”
• WiFi-võrku ühendatav seade – “Miele@home”
• Ühe nupuvajutusega eesmärgini – “Quick-MW” ja popkorninupp

Loe edasi

1599 €

Kuumakse alates 54 €

54 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 7 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 11 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  14-16 tp
 • Transport maja välisukseni
  14-16 tp
 • Kauplusest kätte
  15-17 tp

Roostevabast terasest küpsetuskamber PerfectClean-kattega
Juba toiduvalmistamisel jääb oluliselt vähem toidupritsmeid küpsetuskambri seintele. Põhjus: mikrolainefunktsiooniga ahju küpsetuskamber on kvaliteetsest roostevabast terasest, millel on spetsiaalne linane struktuur. Peale selle on pind kaetud “PerfectClean”-kattega, mis on eriti lihtsalt puhastatav – tänu läbimõeldud pinnasüsteemile naudite suuremat puhtust ja säästate puhastamisel aega.

LED-kohtvalgusti
Küpsetuskambri esmaklassilise valgustuse loob LED-kohtvalgusti. Ja seda püsivalt, sest see on hooldusvaba. Peale selle on see eriti energiatõhus.

Küpsetuskambri maht ja tasandid
Siia mahub palju: küpsetuskambri maht on parimal viisil kasutatav, nii leiavad ka mitu asja korraga endale koha. Sisestustasandite vahemikud on sätitud selliseks, et küpsetusplaate, reste või küpsetusvorme saab paigutada paindlikult ja seega alati sobivalt.

CleanSteel
Spetsiaalse pinnatöötlus: Miele roostevabast terasest seadmetel on eriti kvaliteetne CleanSteel-pind. Tänu sellele on pind väga hõlpsasti puhastatav ning eripuhastusvahendeid pole vaja. Sõrmejäljed? Need on Miele CleanSteelil peaaegu nähtamatud.

Kiire ja õrn
Uue funktsiooniga Quick&Gentle saate esimest korda kombineerida tavapärast kuumust astmevaba mikrolainefunktsiooniga – täpselt nii, nagu ise soovite. Tulemus: lühendatud valmistusaeg ja vastavalt teie soovidele valmistatud toit. Selle muudab võimalikuks uuenduslik invertertehnoloogia, mis pakub igapäevasel toiduvalmistamisel rohkem paindlikkust.

Kolm ühes
Võluge ka väikestes köökides suurepäraseid toite: vaid ühe seadmega saab toiduaineid nii mikrolaine- kui ka ahjurežiimil mugavalt toiduks valmistada. Eelkõige kombineeritud režiimis saate optimaalseted tulemused lühema ajaga. Arvukad töörežiimid võimaldavad individuaalset toiduvalmistamist kõigis olukordades – ükskõik, kas soovite soojendada, küpsetada või sulatada.

Koduseadmete võrku ühendamine Miele@home'iga
Tänu koduseadmete võrgule loote endale uut vaba ruumi ning muudate oma argipäeva ohutumaks ja mugavamaks: eelsoojendage ahi kodust eemal olles või valige rakenduses Miele@mobile retsept ning kandke optimaalsed seadistused ühe puudutusega ahjule üle. Pakume teile spetsiaalselt välja töötatud funktsioone ja mobiiliga juhtimist – Mielega on teie käsutuses alati digitaalse mugavuse uusim tase.

Kiirmikrolaine
Quick-Start-funktsiooniga käivitate nupuvajutusega kohe suurima mikrolainevõimsuse. Sellega saate jooke ja toite kiiresti kuumutada temperatuuri valimata. Oma isiklike harjumuste jaoks, näiteks õhtul tassi tee või beebitoidu soojendamiseks, programmeerige määratud ajaväärtused lihtsalt ümber – täiesti individuaalselt ja hõlpsalt.

Popkornifunktsioon
Mis oleks hea film ilma popkornita? Meie popkorni valmistamise automaatprogrammiga saate vaid ühe nupuvajutusega lihtsalt valmistada maitsvat kodust popkorni. Ajad ja võimsus vattides on optimaalselt kohandatud tavapäraste 100 g kottide jaoks. Kas teile meeldib krõbedam? Sel juhul saate seadistada ajad individuaalselt vastavalt oma maitsele.

SoftOpen ja SoftClose
Iga kord pilgupüüdja: tänu kavalale amortisatsioonimehhanismile suletakse ja avatakse uks muljetavaldavalt graatsiliselt. Ja seda kuni 90° – nii pääsete eriti mugavalt ja maksimaalselt vabalt ligi küpsetuskambris olevatele toiduainetele.

Ajafunktsioonid
Nii saate toidu soovitud kellaajaks vaevata valmis: seadistage lihtsalt käivitusaeg, lõpuaeg või küpsemisaeg. Küpsemine lõpeb automaatselt, kui programmeeritud valmistusaeg on möödunud. Paljudes olukordades pakub mugavust ka sisseehitatud taimer. Ning voolukatkestuse korral salvestatakse seadistatud kellaaeg u 150 tunniks.

MultiLingua
Kasutusmugavus kõigile: ekraanil saab valida mitme keele vahel. Nii on tagatud arusaadavkasutamine, ka eri keeltes. MultiLingua on saadaval kõigi seadmete jaoks alates juhtsüsteemist DirectSensor S.

Jahe esikülg
Miele mikrolainega küpsetusahjudel on kogu ahju ümbritsev jahutus. Nii jäävad juhtimis- ja tööala ning ümbritsev mööbel suhteliselt jahedaks. Mitmekordne paneelkonstruktsioon isoleerib tõhusalt küpsetusahju ukse, tagades ukse väliskülje madala temperatuuri ja sellest tuleneva ohutuse ning kaitse põletuste eest.

Turvafunktsioonid
Hoolitsege aktiivselt lisaohutuse eest – ühe nupuvajutusega saab seadme lukustada ja nii soovimatu sisselülitamise eest kaitsta, näiteks lastega peredes. Hädaolukorras tuleb appi turvaväljalülitus: kui maksimaalne tööaeg saab läbi, lülitub Miele küpsetusahi automaatselt välja. See tähendab usaldusväärset ohutust ka siis, kui peaksite unustama ahju välja lülitada.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud