Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A+
Integreeritav ahi Miele
 • Integreeritav ahi Miele
 • Integreeritav ahi Miele
 • Integreeritav ahi Miele
 • Integreeritav ahi Miele

Integreeritav ahi Miele

Tootekood: H7164B Tootja: Miele

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Selge teksti ja puutetundliku juhtimisega ekraan - DirectSensor
• Lihtne puhastada tänu PerfectClean kattele
• Eriti kerge tainas ja pruunistatud koorik - Moisture plus
• Saavuta vaevata ideaalsed tulemused - automaatsed programmid

Loe edasi

1399 €

Kuumakse alates 47 €

47 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  14-16 tp
 • Transport maja välisukseni
  14-16 tp
 • Kauplusest kätte
  15-17 tp

Kliimaküpsetus
Nii saavutate vaevata parimad tulemused: eri töörežiimidel saab lisada niiskust. Nii valmib seest õrn ja väljast maitsva koorikuga liha ning kohevad ja paraja pruunistusega leib ja saiakesed. Veel suurema mugavuse jaoks saate programmeerida aurupahvakute aja. Kliimaküpsetust kasutatakse ka eri automaatprogrammides.

Spetsiaalsed automaatprogrammid
Nii valmistate toitu alati edukalt: elektrooniliselt reguleeritavate programmidega saate paljusid toite mugavalt automaatselt valmistada. Ükskõik kas küpsetate kooki või linnuliha – te ei pea valima ei töörežiimi, temperatuuri ega kestust. Küpsusastme, näiteks liha oma saab individuaalselt seadistada.

Koduseadmete võrku ühendamine “Miele@home'iga”
Tänu koduseadmete võrgule loote endale uut vaba ruumi ning muudate oma argipäeva ohutumaks ja mugavamaks: eelsoojendage ahi kodust eemal olles või valige rakenduses “Miele@mobile” retsept ning kandke optimaalsed seadistused ühe puudutusega ahjule üle. Pakume teile spetsiaalselt välja töödatud funktsioone ja mobiiliga juhtimist – “Mielega” on teie käsutuses alati digitaalse mugavuse uusim tase.

Ukse sujuv liikumine - “SoftOpen” & “SoftClose”
Iga kord pilgupüüdja: tänu kavalale amortisatsioonimehhanismile suletakse ja avatakse uks muljetavaldavalt graatsiliselt. Ja seda kuni 90° – nii pääsete eriti mugavalt ja maksimaalselt vabalt ligi küpsetuskambris olevatele toiduainetele.

Lihtne ja selge - “MultiLingua”
Kasutusmugavus kõigile: ekraanil saab valida mitme keele vahel. Nii on tagatud arusaadav kasutamine, ka eri keeltes.

Ajafunktsioonid
Nii saate toidu soovitud kellaajaks vaevata valmis: seadistage lihtsalt käivitusaeg, lõpuaeg või küpsemisaeg. Küpsemine lõpeb automaatselt, kui programmeeritud valmistusaeg on möödunud. Paljudes olukordades pakub mugavust ka sisseehitatud taimer. Ning voolukatkestuse korral salvestatakse seadistatud kellaaeg u 150 tunniks.

Jahe esikülg – kuumaks läheb vaid toit.
“Miele” küpsetusahjusid jahutatakse ümbertringi. Nii jäävad juhtimis- ja tööala ning ümbritsev mööbel suhteliselt jahedaks. Mitmekordne paneelkonstruktsioon isoleerib tõhusalt küpsetusahju ukse, tagades ukse väliskülje madala temperatuuri ja sellest tuleneva ohutuse ning kaitse põletuste eest.

Energiatõhusus
Äärmiselt madal energiakulu: meie uute ahjude energiatõhususklass on A+. Sellega hoiate kokku palju energiat ning säästate keskkonda ja oma rahakotti.

PerfectClean
Ahju pealispind on PerfectCleaniga kaetud. Spetsiaalne pind on vähem kriimustustundlik ja seda on palju hõlpsam puhastada kui tavapäraseid roostevabast terasest küpsetuskambreid. PerfectClean-kihiga kaetud pinnad üllatavad suurepärase külgekõrbemist vältiva efektiga ja hõlpsa hooldusega: Juba küpsetamise ajal jääb nähtavalt vähem mustust küpsetuskambri seintele kinni.

CleanGlass-uks
Miele küpsetusahju ukse sisepind on täiesti lame – ei ühtegi nurka ega ranti. Tänu sellele on ukse puhastamine erakordselt kerge ja seda saab kasutada lisatööpinnana.

CleanSteel - Pinnatöötlus veatute teraspindade jaoks
Spetsiaalne pinnatöötlus: Miele roostevabast terasest seadmetel on eriti kvaliteetne “CleanSteel”-pind. Tänu sellele on pind väga hõlpsasti puhastatav ning eripuhastusvahendeid pole vaja. Sõrmejäljed? Need on “Miele” “CleanSteelil” peaaegu nähtamatud.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A+Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

Elektriahi.

Gaasisahi.

76LAhju maht.
Sisekambri kasutatav ruumala liitrites.

1.05
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergia kulu ilma ventilaatorita.

0.71
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergiakulu ventilaatoriga.