Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Integreeritav auruahi Miele
 • Integreeritav auruahi Miele
 • Integreeritav auruahi Miele
 • Integreeritav auruahi Miele
 • Integreeritav auruahi Miele

Integreeritav auruahi Miele

Tootekood: DG7240 Tootja: Miele

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Andurjuhtimisega selge tekstiga ekraan – DirectSensor S
• Täiuslikud tulemused – DualSteam-aurutehnoloogia
• Õnnestumisgarantii igale toidule – automaatprogrammid
• Kogu eine lihtne valmistamine – kogu menüüvalmistamine
• WiFi-võrku ühendatav seade – Miele@home

Loe edasi

1349 €

Kuumakse alates 45 €

45 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Transport maja välisukseni
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  1-3 tp

Roostevaba küpsetuskamber linase struktuuriga
Palju ruumi, kiire puhastamine: roostevabast terasest küpsetuskamber pakub kasulikku mahtu kuni 40 liitrit, nii et sinna mahuvad ka suured toiduvalmistusnõud, näiteks terve kana või kala jaoks. See annab teile võimaluse valmistada ka tervikmenüüsid 8 kuni 10 inimesele ning nautida rohkem vabadust ja mugavust. Lisaks ruumikusele on küpsetuskamber täiesti roostevaba ja kergesti hooldatav.

Suur küpsetuskamber, suur täitepind
Kokkamine kogu perele: Miele DualSteamiga auruahjude uus küpsetuskamber võimaldab valmistada korraga ka suuri toiduainete koguseid ja serveerida neid täpse küpsusastmega. Tänu 40 l küpsetuskambrile saate igale tasandile, mida on kokku kolm, lükata ühe suure või üksteise järel kaks väiksemat valmistusnõud. Palju ruumi vaevata kokkamiseks ka suuremale seltskonnale.

Läbipaistev uks
Optimaalne vaade sisemusse: meie läbipaistev uks võimaldab ka valmistusprotsessi ajal toitudel optimaalselt silma peal hoida. Kombinatsioonis küpsetuskambri uuendusliku LED-valgustiga on teil nii igal ajal parim ülevaade valmistatavast toidust.

Auru vähendamine
Juba veidi enne valmistusprotsessi lõppu avatakse uks praokile, et aur saaks vähehaaval väljuda. Eelis: pärast valmistusprotsessi ei eraldu toidu väljavõtmisel auruahjust kuuma auru ning toiduvalmistamine on ohutum.

Mitmekesine kasutus
Olgu tegu kuumutamise, blanšeerimise, soojashoidmise või sulatamisega – Miele auruahjuga saate kõige erinevamaid toiduaineid toiduks valmistada vastavalt oma soovidele ja eelistustele. See õnnestub alati parima kvaliteediga ja täpselt.

Kerge veepaak
Lihtne käsitsemine: kui veepaak on tühi, saab selle tänu väikesele kaalule hõlpsalt välja tõmmata ja uuesti täita. Käsitsemine muutub sellega teie jaoks oluliselt mugavamaks.

DualSteam
Täiuslikkus teie maitse järgi: ahju ja pliidiplaadi täiendusena hoolitseb Miele auruahi parimate tulemuste eest – saate koguni valmistada korraga mitmekäigulisi tervikmenüüsid. Lühikesed kuumenemis- ja valmistusajad, samuti ühtlane auru jaotumine hõlbustavad toitude valmistamist – see õnnestub tänu ainulaadsele välisele auru tootmisele DualSteamiga.

Automaatprogrammid
Kui kaua valmib riis ja kui kaua aedviljad? Toitude puhul, mida valmistate automaatprogrammidega, ei pea valima ei aega ega ka kestust – seade tegutseb automaatselt ning hõlbustab teie köögiargipäeva. Kas teile meeldib pisut kõvem porgand? Paljude toiduainete puhul saab küpsusastet individuaalselt seadistada.

Automaatne soojashoidmine
Pärast valmistusaja möödumist hoitakse toite automaatselt kuni 15 minutit soojas, ilma et need kaotaksid kvaliteedis. Nii ei ole hullu, kui hakkate sööma mõn iminut hiljem.

Kogusest sõltumatu valmistamine
Ükskõik, kas soovite valmistada ühe portsjoni või söögi kogu perele, kas värskelt või sügavkülmutatult: meie auruahjus jääb valmistusaeg iga koguse jaoks samaks. See muudab teie jaoks asja lihtsaks, sest ära jääb kaalumise ja erinevate valmistusaegade arvutamise aeg.

Väline auru tootmine
Uuenduslik aurusüsteem: erinevalt teistest süsteemidest asub meie seadmete aurugeneraator väljaspool küpsetuskambrit. See täitub valmistusprotsessi ajal täielikult auruga ning hapnik surutakse välja. Eelised: kiire kuumenemine, optimaalne temperatuuri mõõtmine ja toiduaine naturaalse värvi säilimine. Kuna küpsetuskambrisse ei teki lubjasetet, siis on ka puhastamine iseäranis hõlbus.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud