Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin

Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin

Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin

Tootekood: G7790SCVI Tootja: Miele
2649 €
Valitud Miele toodetega kingituseks tolmuimeja

Vaata kõiki kampaaniatooteid

Toode on saadaval vaid e‑poes

Miele nõudepesumasina uuenduslikud funktsioonid muudavad selle ideaalseks valikuks neile, kes hindavad köögis mugavust, tõhusust ja nutikust. AutoOpen-kuivatus ja Knock2open funktsioonid pakuvad suurepärast kasutusmugavust, avades ukse automaatselt pesuprogrammi lõppedes ja reageerides kahele koputusele. 

• Uuenduslik disain ja suurim mugavus – 3D MultiFlex-sahtel
• Lihtsaim suhtlus seadmega – Miele@home
• Automaatne ukse avamine kahe koputusega – Knock2open
• Ideaalne valgustus hõlpsaks täitmiseks – BrilliantLight
• Paindlikult ja turvaliselt paigutatud − MaxiComfort korvidisain 

Loe edasi

1104 BP
2649 €
Toote teabeleht
A A A G

Järelmaksu kalkulaator

Eeldatav igakuine makse
89 €
Periood
Sissemakse
Toode Miele, AutoDos K2O, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
Hind 2649 €
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Tagasi

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Kauplusest kätte
  21. - 25. juuni
  0 €
  Vaata lähemalt
 • Transport maja välisukseni
  21. - 24. juuni
  19.99 €
  Telli tooted soodsalt ja kiirelt enda kodu välisukseni.
 • Transport tuppa
  21. - 24. juuni
  29.99 €
  Telli tooted mugavalt otse tuppa. Võimalus tellida juurde paigaldusteenus, pakendi äravedu ning vana toote äravedu.
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

BrilliantLight
Patenteeritud ukse juhtimisega süttivad neli LED-lampi nõudepesumasina avamisel automaatselt. Nii täidavad neli tugevat LED-lampi sisemuse briljantse valgusega. Nõudepesumasina tööala valgustatakse ruumiliselt täiuslikult, mis hõlbustab tuntavalt korvide täitmist ja tühjendamist.

Koduseadmete võrku ühendamine “Miele@home
Meie uuendusliku süsteemiga “Miele@home” kasutad oma Miele seadmete potentsiaali täiel määral ja muudad argipäeva veel nutikamaks. Kõiki nutikaid Miele koduseadmeid saab mugavalt ja turvaliselt võrku ühendada. Käsitsemine on hõlbus – kas Miele rakenduse, hääljuhtimise või olemasolevatesse nutika kodu lahendustesse integreerimisega. Võrku ühendatakse koduse WiFi-ruuteri ja Miele pilve kaudu.

AutoOpen-kuivatus
Pesuprogrammi lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja jääb praokile. Tänu lisatuge pakkuvale ventilaatorile juhitakse niiske ja soe õhk pesukambrist välja ja isegi nõudlikud esemed, nt plastnõud, saavad viimseni kuivaks. Tänu spetsiaalsele õhu suunamisele on tööpind niiskuse eest kaitstud.

Knock2open
See ei ole võlukunst, vaid "Miele”: “Knock2open” muudab nõudepesu maagiliseks kogemuseks ja pakub lisaks täiusliku lahenduse käepidemeteta köögidisaini jaoks. Koputades kaks korda Miele täisintegreeritava nõudepesumasina esipaneelile, avaneb uks rafineeritud avamismehhanismi abil täiesti iseseisvalt u 10 cm. Mugavus, mis vaimustab Sind iga päev.

ComfortClose
Naudi Miele ukse eriti hõlpsat avamist ja sulgemist. Peale selle jääb uks igas soovitud asendis seisma.

Uuendus: AutoDos PowerDiskiga
Hiilgavad tulemused: AutoDos on üle maailma esimene automaatne dosaator integreeritud PowerDiskiga. Nõudepesuvahendist ja eksklusiivsetest graanulitest saab täpselt häälestatud süsteem – doseeritakse programmist sõltuvalt ja optimaalsel ajahetkel. Naudi vabadust: ühest PowerDiskist jätkub keskmiselt 20 pesukorraks, ilma lisamiseta. Ning seejuures doseerib see alati õige koguse graanuleid. See säästab rahakotti ja keskkonda.

3D MultiFlex-sahtel
Parandasime söögiriistasahtlit: nüüd saad nõudepesumasina söögiriistasahtlisse paigaldada ka väikeseid nõusid, nagu espressotasse. 3D-MultiFlex-sahtel koosneb ühest allalastud kesk- ja kahest küljeosast. Vasakut saab paremale nihutada, et teha ülemises korvis ruumi kõrgetele veiniklaasidele. Allalastavasse parempoolsesse ossa saab mugavalt paigaldada suuri söögiriistu ja väikeseid nõusid.

Garanteeritud veelekkekaitse
Selle peale võid kindel olla: kaitseks veekahjude eest on kõik Miele nõudepesumasinad varustatud veelekke kaitsesüsteemiga. Kui see peaks siiski rikki minema ja tekib materiaalne kahju, oled kaasnevate kahjude vastu kindlustatud tervelt 20 aastat. Kanname tekkinud materiaalse kahju kulud veekaitse garantiitingimuste raames. Eelduseks on nõuetekohane paigaldus.

Perfect GlassCare
Perfect GlassCare tagab klaaside õrna pesu. Õrn programm peseb vaid 45 °C juures. Veiniklaasid on silikoonpolstriga klaasihoidikus “FlexCare” turvaliselt oma kohal. Pesuprogrammi lõpus avaneb nõudepesumasin patenteeritud kuivatusega “AutoOpen” automaatselt. Klaasid saavad kuivaks ilma järelpoleerimiseta ning on optimaalselt hooldatud meie täpselt kohandatud puhastustoodetega, millel on klaase kaitsev koostis.

SensorDry
SensorDry tähendab pesuprogrammi nutikat kohandamist kuivatamise ajal ja mööbli kaitsmiseks. Andur kontrollib täitekogust ja mõõdab pesukambri temperatuuri, samuti paigalduskoha ruumitemperatuuri. Seejärel kohandatakse pesuprogrammi, nt loputuse temperatuuri. Eesmärk on ennetada kondensaaditilku mööblil, saavutada madalam energiatarbimine ja lühem programmi kestus püsivalt kõrge kuivatustaseme juures.

Hügieen
Väga hügieeniline: Lutipudelid, lõikelauad ja palju muud saavad mikroobide vabaks ja eriti puhtaks. Rakendusuuringute instituudi Institut für Angewandte Forschung GmbH sertifikaadiga.

QuickPowerWash
Koostöös võitmatud: uus pesuprogramm "QuickPowerWash" ja sellega täpselt sobitatud tabletid “UltraTabs All in 1” tagavad tavapäraselt määrdunud nõude korral parimad võimalikud pesu- ja kuivatustulemused 58 minutiga, samamoodi ka “PowerDisk”. Spetsiaalselt välja töötatud tabletid lahustuvad vaid 2–3 minutiga. Tänu sellele rakendub puhastusjõudlus kohe pesuprogrammi alguses.

SolarSpar
Miele säästvus on lausa ületamatu. Pesuprogramm SolarSpar on optimaalne majapidamistes, kus on päikeseenergia seade, soojuspump või gaasi-õli küte, sest see programm võtab sisse ainult eelsoojendatud vett. Nutika programmijuhtimisega on tagatud enneolematult väike energiakulu – 0,05 kWh pesutsükli kohta.

Eriti kuiv
Tänu pikendatud kuivatusfaasile ja loputustemperatuuri tõstmisele kuivatatakse kõike täiuslikult, isegi klaase ja plastesemeid.

Puhtaveemasinad
Miele nõudepesumasinad pesevad üksnes värske veega ja seda automaatikaprogrammis juba alates 6 l veekulu juures – seda on oluliselt vähem kui valamutäis. Sellega on “Miele” viimase 30 aastaga veetarbimist vähendanud 85% võrra. Ka voolutarbimine langeb uute parimate väärtusteni: programmis “ECO” saavutavad “Miele” nõudepesumasinad tarbimisväärtuseks ainult 0,67 kWh.

EcoFeedback
Kas soovid pesta keskkonnateadlikult? Meie nõudepesumasinad teevad selle lihtsaks: eeldatavat vee- ja elektritarbimist saab lugeda ekraanilt kohe pärast programmi valimist. “EcoFeedbackiga” saad otsustada ökoloogiliselt optimaalse variandi kasuks. Tegelikke tarbimisväärtuseid saate vaadata programmi lõpus.

EcoPower-tehnoloogia 
Programmis “ECO” on veekulu vähendatud 8,9 liitrini. Seega on vaja ka vähem energiat soojendamiseks ning teie saate kasu energiatõhusast nõudepesumasinast. Vee säästmine on võimalik tänu nutikalt kujundatud sissevoolusüsteemile ja uuele, ülitõhusale filtrisüsteemile. Lisaisolatsioon vähendab soojakadu ja sellega energiat, mis on vajalik vee soojendamiseks.

Pool kogusest
Peske puhta südametunnistusega ka väikeseid nõudekoguseid: teie nõudepesumasin mõõdab peaaegu kõigis levinumates programmides automaatselt nõude kogust pesukambris ja kohandab täpselt vee tarbimist. Automaatse täitekoguse tuvastusega ei pea te enam ootama, kuni nõudepesumasin on täis.

Soojaveeühendus
Iga Miele nõudepesumasina saab ühendada kuni 60 °C sooja vee ühendusega. Sellega saab õrna pesu programmis vähendada voolukulu kuni 35% ja tööaega kuni 10%. Programmis ECO langeb nõudepesumasina energiakulu kuni 0,45 kWh-ni.

Tagasi

 • Nõudepesumasin

  paigaldusmeetod
  integreeritav
  mööbliukse kinnitus uks-uksel
  energiaklass A
  energiatarbimine 54 kWh/100 tsüklit
  komplektide arv 14
  veekulu 8,4 L/tsükkel
  eco programmi kestus 230 min.
  programmide arv 12
  kuivatussüsteem Turbothermic-kuivatus
  sahtlite arv 3 tk
  söögiriistade sahtel Jah
 • Funktsioonid

  programmid autoprogramm, poole koguse pesu, hügeeniline, väga vaikne, intensiiv 75°C, PowerWash, Isepuhastuse programm, ECO, Õrn, QuickPowerWash, SolarSpar
  funktsioonid sisevalgustus, lapselukk, viitstart, automaatne ukse avamine, automaatne doseerimine
  lisafunktsioonid Miele@home võrku ühendamine, EcoFeedback, SensorDry, Knock2open, MultiLingua, uksesulgemisabi AutoClose, soojaveeühendus, eriti puhas
  lisakuivatusprogrammid Eriti kuiv
 • Reguleerimine

  reguleeritav ülakorv Jah
 • Üldised parameetrid

  displei Jah
  müratase 41 dB
  õhus leviva müra klass B
  tootja Miele
  värvus täisintegreeritav
  energiamääruse number 2019/2017
  mudeli identifikaator G 7790 SCVi AutoDos K2O
 • Mõõtmed

  laius 59,8 cm
  kõrgus 80,5 cm
  sügavus 55 cm
  kaal
  48 kg

Tagasi

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.

Tagasi

energy-label

Viimati vaadatud tooted