Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Integreeritav veinikülmik Miele (maht: 18 pudelit)
  • Integreeritav veinikülmik Miele (maht: 18 pudelit)
  • Integreeritav veinikülmik Miele (maht: 18 pudelit)
  • Integreeritav veinikülmik Miele (maht: 18 pudelit)
  • Integreeritav veinikülmik Miele (maht: 18 pudelit)

Integreeritav veinikülmik Miele (maht: 18 pudelit)

Tootekood: KWT7112IGEDST/CLS Tootja: Miele
2699 €

Toode pole jaekauplustest saadaval

• Suurte veinipudelite tõhus laagerdamine FlexiFrame Plusiga.
• Täiuslik disain käepidemeteta köökidele – Push2open
• Ei mingit lõhna külmikus tänu filtritele Active AirClean
• Teie veiniriiul on ideaalselt esile toodud - LED-valgustus
• Optimaalne veini kaitse UV-filtriga toonitud klaasi läbi

Loe edasi

Tagasi

Active AirCleani filter
Toiduaineid tuleks hoida mitte ainult jahedas, vaid ka lõhnaneutraalses keskkonnas. See kehtib ka veinide lõhnavaba hoiustamise kohta. Lahendus: Miele Acive AirClean filter. Innovatiivne toimeainekombinatsioon – aktiivsüsi ja looduslik produkt Chitosan – ei lase jahutusruumis tekkida peaaegu mingitel lõhnadel. Filtrit saab kergesti ja kiiresti integreerida ja see on kohe kasutusvalmis.

FlexiFrame Plus
Ideaalselt tempereeritud vein ka suurtes pudelites: esmakordselt saab üksikuid varbasid nii piki- kui ka ristisuunas liigutada, nii et turvaliselt saab säilitada ka suure läbimõõduga pudeleid, näiteks magnum-pudeleid.

FlexiFrame
Kohandatavad pudelirestid pakuvad igale pudelile ideaalset tuge. Üksikuid piisid saab ühe käeliigutusega ümber paigutada ja need sobituvad iga pudelikujuga. Nii laagerdub teie vein optimaalses asendis.

UV-kaitse
UV-kiired võivad veinis kutsuda esile keemilisi reaktsioone. Miele klaasuksed on toonitud turvaklaasist ja integreeritud UV-filtriga. Seega on teie veinid UV-kiirguse eest kõige paremini kaitstud.

LED-valgustus
Tasapinnaline LED-valgustus seab teie veiniaarded õigesse valgusesse. LED-tehnika on hooldusvaba ja tagab siseruumi tõhusa ja optimaalse valgustamise. Lisaks ei eraldu LED-ist siseruumi peaaegu üldse soojust, nii et teie vein laagerdub segamatult.

Dünaamiline jahutus
Ventilaator paneb külma õhu ringlema, mis tagab terves külmikus ühtlase temperatuuri ning õhuniiskuse. See tähendab püsivaid hoiutingimusi teie veini jaoks. Lisaks ei lase umbes 70 % õhuniiskus korkidel ära kuivada.

SoftClose
Tänu SoftClose funktsioonile sulgub teie Miele veinikapi uks vaikselt, pehmelt ja justkui iseenesest: integreeritud amortisaator hoiab teie veini raputamise ees ka tugevama ukse sulgemise korral. Lisaks sulgeb SoftClose ukse väiksema kui 30 avanemisnurga korral lausa automaatselt. Nii saab teie vein rahus jäiesti turvaliselt edasi laagerduda.

Push2open
Miele tööpinna alla paigaldatavad Push2open-süsteemiga veinikapid avanevad justkui iseenesest. Avamiseautomaatike aktiveerub õrna vajutusega klaasuksele. Uks sõidab õrnalt üles, et teil oleks võimalik mugavalt tahapoole haarata ning see täielikult avada. Push2open süsteemiga veinikappe valmistatakse ilma käepidemeteta ning seega saab neid optimaalselt ja tasapinnaliselt integreerida igasse kööki ja majutusasutusse.

Vähese vibratsiooniga hoiustamine
Teie veinide eriti hoolikalt hoidmiseks on Miele veinikappidel olemas spetsiaalselt optimeeritud komponendid: vaikseks tööks optimeeritud kompressor on lisaks ka mehaaniliselt korpusega kaetud. Nii saab teie vein rahus seista.

Temperatuurialad
Miele veinikappidel on kuni kolm individuaalselt reguleeritavat temperatuuritsooni. Korraga saate täiuslikult tempereerituna hoida kuni kolme erinevat veinisorti, nt punast veini, valget veini, šampanjat või vahuveini.

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

Tagasi

energy-label