Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
SBS-külmik Hisense (179 cm)
  • SBS-külmik Hisense (179 cm)
  • SBS-külmik Hisense (179 cm)
  • SBS-külmik Hisense (179 cm)
  • SBS-külmik Hisense (179 cm)

SBS-külmik Hisense (179 cm)

Tootekood: RQ760N4AIF Tootja: Hisense

• Automaatne jäämasin 
• Täpne temperatuuri reguleerimine 
• Pehme LED-valgustus 
• Puhkuserežiim 
• Kiirkülmutus 
• Inverterkompressor

Loe edasi

1299 € -200 € 1499 €
44 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

  • Transport tuppa
    0-3 tp
  • Kauplusest kätte
    1-3 tp

Vee- ja jäädispenser
Stiilne ja multifunktsionaalne disain sobib suurepäraselt selle uue kaasaegse kvaliteetse jää- ja veedosaatori esitlemiseks, puudutades värske jää või vee saamiseks otse vastavat ikooninuppu.
Jäämasin suudab toota päevas kuni 2,2 kg jääd ja vett, mis tähendab, et saad kuni 22 * suurt tassi jääd päevas.
* 10 jäätükki tassi kohta

Sobib suurepäraselt igasse kööki
Oma täiusliku laiuse ja lamedate uste kujundusega sobib see külmkapp igasse kööki.

Paindlik ja kõigeks valmis – My Fresh Choice
My Fresh Choice, parempoolset alaosa saab külmkapis ja sügavkülmikus hõlpsasti muuta temperatuurivahemikus -18℃~+5℃ . Luues ideaalse temperatuurikeskkonna, mida vajad, saad oma soovitud toidu värskust ja maitsekvaliteeti tõhusalt pikendada.
My Fresh Choice tsooni saab muuta külmkapi- või sügavkülmikutsooniks, seades temperatuuri sobivale hoiurežiimile vastavalt toidu tüübile, et säilitada toidu hea värv, maitse ja toitained.

Lihtsasti liikuvad liugsahtlid
Lihtsad liugmetallist siinid hõlbustavad sahtlite sisse ja välja libistamist, isegi kui need on toitu täis! Suure mahutavusega sügavkülmikusahtlid võimaldavad asetada sinna ka suuri karpe, sealhulgas suuri pitsasid.

Suur mahutavus
Sellel külmikul on suur mahutavus, nii et külmikus ja sügavkülmas on palju ruumi mis tahes kuju või tüüpi toidu säilitamiseks. 

LED-valgustus
Kolm energiasäästlikku LED-valgustit asetsevad üleval ja  külmiku küljel. LEDid toodavad väga vähe soojust ja tarbivad vähem energiat ning tagavad pikema eluea.

Metal Cooling
Külmkapi tagumine sein on kaetud roostevaba terasesega, mis tagab jaheda õhu ühtlase jaotumise seestpoolt väljapoole. See kõrgtehnoloogiate kombinatsioon tagab ideaalse temperatuuri ja niiskuse taseme igal ajal.

Riiulid
Erinevate hoiustamisnõuete täitmiseks on uue kujundusega külmikus 2 suurt puuvilja- ja köögiviljasahtlit, 1 suupistekarp ja täislaiuses sahver.
Suur ukse sahtel võimaldab ohutumalt hoida ukse sees suuremaid ja kõrgemaid esemeid. Sinna võib asetada mahukaid piima- ja mahlapakendeid ning joogipurke ja pudeleid. Külmkapis on kokku kuus ukseriiulit.

Sügavkülmiku sahtel ja uksesahtel 
Hisense uues külmkapis on 2 tohutut sahtlit, mille kõrgus on 220 mm. See sobib hästi suuremate esemete, nagu näiteks kalkuni hoiustamiseks. Külmikul on 6 sügavkülma riiulit, kus on hea hoiustada väiksemaid esemeid. 

Vastupidav inverter
Invertertehnoloogiaga külmkapid aitavad Sul säästa energiat, säästes omakorda raha. Invertertehnoloogia mõõdab külmkapis olevaid tingimusi ja haldab vastavalt väljundit ning tagab ka seadme eluea pikendamiseks stabiilsema temperatuuri.

Ukse alarm
Sellel seadmel on ukse alarmi funktsioon, mis hoiatab Sind, kui külmkapis või sügavkülmas tõuseb temperatuur liiga kõrgele, juhul kui unustasid ukse kogemata lahti. See võib meelde tuletada, et sulgeksid ukse õigeaegselt, et jahe õhk välja ei pääseks. 

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label