Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Multifunktsionaalne laserprinter Brother
  • Multifunktsionaalne laserprinter Brother
  • Multifunktsionaalne laserprinter Brother
  • Multifunktsionaalne laserprinter Brother

Multifunktsionaalne laserprinter Brother

Tootekood: MFCL2750DWZW1 Tootja: Brother

Toode pole jaekauplustest saadaval

MFC-L2750DW on täiuslik lahendus sinu koju või väiksematesse kontoritesse, kus soovitakse mitmekülgseid kasutamisvõimalusi. See on vaikne ja kompaktne printer, millel on olemas juhtmevabad ühendamisvõimalused ka mobiilseadmetelt printimiseks. Tap and Print võimekus (kasutades NFC-d) muudab näiteks nutitelefonist printimise eriti mugavaks. Lisaks saad nautida ka tavalisest veidike suuremat paberimahutit ning suurt automaatset dokumendisöötjat.

Loe edasi

Tulevikukindel kujundus
MFC-L2750DW on loodud äärmiselt efektiivseks töövahendiks, printimiskiirustega kuni 34 lehte minutis ja automaatse kahepoolse printimisfunktsiooniga. Lisaks on sellel 50-leheline automaatne dokumendisöötja automaatseks kahepoolseks kopeerimiseks, skaneerimiseks ning fakside saatmiseks.

Aega saad säästa ka kasutades võimalust printida ja skaneerida otse pilveteenustest/pilveteenustesse (Dropbox, Google Drive™, Evernote, OneNote jm) kasutades 6,8 cm puuteekraani. Tihedamalt kasutatavate funktsioonide jaoks saad puuteekraanile luua ka otseteed. Koos NFC-ga saad oma nutitelefoni ühendada kiirelt printeriga ning vaid ühe puutega alustada printimist.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info