Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Mehaaniline klaviatuur Logitech G513 Carbon (SWE)
  • Mehaaniline klaviatuur Logitech G513 Carbon (SWE)
  • Mehaaniline klaviatuur Logitech G513 Carbon (SWE)
  • Mehaaniline klaviatuur Logitech G513 Carbon (SWE)

Mehaaniline klaviatuur Logitech G513 Carbon (SWE)

Tootekood: 920-008866 Tootja: Logitech

Toode pole jaekauplustest saadaval

G513 on professionaalne mänguritele loodud klaviatuur, millel on 1 ms reaktsiooniaeg ja Romer-G Tactile mehaanilised lülitid. Kogu värvispektriga esindatud RGB valgustus koos Lightsync tehnoloogiaga viib sinu mängukogemused uuele tasemele ja muudab need oluliselt kaasahaaravamaks. Kaunist alumiiniumsulamist klaviatuuri rikastab silmapaistev harjatud viimistlus.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Kohandatav RGB valgus
G513 RGB valgustus on varustatud kogu värvispektriga ja see tähendab, et iga nupu jaoks saad valida umbes 16,8 miljoni värvitooni hulgast. Loo unikaalseid valgusmustreid või vali eelseadistatud valikute hulgast. Lightsync tehnoloogia muudab aga kõik mängud ja tegevuse ekraanil veelgi kaasahaaravamaks kogemuseks.

Romer-G Tactile lülitid
Romer-G Tactile lülitid on suurepärase tundlikkusega ning nende kasutamisel suudad sa tunnetada ja eristada igat vajutust. Kvaliteetseid lüliteid on testitud põhjalikult ning nende eluiga on garanteeritud vähemalt 70 miljonit klikki.

Mäluvahust randmetugi
Mäluvaht taastab kiirelt oma kuju surve alt vabanedes, seega on iga järgmine kasutamine sama mugav, nagu eelminegi. See on ümbritsetud pehme ja väga vastupidava nahkkattega, mis on vee- ja higikindel ning seeläbi ka muretult puhastatav. Randmetoe all asetsevad 6 kummist tugijalga, mis seda kindlalt paigal hoiavad.

Meedia ja valguse juhtimine
Kasuta funktsioninuppu (FN), et kontrollida helitugevust, alustada või peatada muusikaesitus, vaigistada heli, valida mängurežiim või lülitada välja klaviatuuri taustavalgus jpm. Logitech Gaming Software tarkvara abil saad erinevatele FN-kombinatsioonidel lisada ka endale meelepäraseid funktsioone.

Mängurežiim
Ära kaota kriitilisel kontaktil vastasega initsiatiivi, sest vajutasid kogemata Windows-nuppu. Mängurežiimi saad sisse lülitada vajutades FN+F8 kombinatsiooni ja Logitech Gaming Software'i abil saab välja lülitada mittevajalikud nupud.

Vajuta kõiki nuppe
Tänu 26-nupulisele rolloverile võid soovitud kombinatsiooni saavutamiseks vajutada samaaegselt alla mitu erinevat nuppu. Parimatele tulemustele orienteeritud anti-ghosting säilitab täieliku kontrolli ka siis, kui vajutada alla mitu juhtimisnuppu samaaegselt.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info

Tootjapoolne info