Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
21,5'' lauaarvuti Apple iMac Full HD (SWE)
  • 21,5'' lauaarvuti Apple iMac Full HD (SWE)
  • 21,5'' lauaarvuti Apple iMac Full HD (SWE)

21,5'' lauaarvuti Apple iMac Full HD (SWE)

Tootekood: MMQA2KS/A Tootja: Apple

Toode pole jaekauplustest saadaval

Arvutikasutamise kogemus, mis lummab sind ning millest on raske loobuda. Just sellise visiooniga on loodud modernne iMac ja nüüd on see võimekam kui varem. See on varustatud uue protsessoriga, uusimate graafikatehnoloogiatega, innovaatilise salvestusmeedia ning kiiremate ühendustega. Sind ootab veelgi kaasahaaravam kogemus.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Mõtle kiirelt
Kiirem ja võimekam kui varem - iMac on nüüd varustatud uusima põlvkonna Intel Core i5 protsessori ja suurepärase graafikaga. Tee kõike mida sulle meeldib iMaciga teha ja seda parima võimalusterohkusega.

Kahekordne kiirus ja andmeedastus
Thunderbolt 3 (USB-C) liidesed on iga uue iMaci standard, tuues sinuni kuni 40 Gbps andmeedastuse väliste seadmete ühendamisel ning kahekordse edastuskiiruse erinevate lisaekraanide ühendamisel. 4 USB 3.0 liidest pakuvad piisavalt võimalusterohkust lisaseadmete ühendamiseks, nagu näiteks printer, iPhone jpm. Ülikiire WiFi ja Bluetooth 4.2 juhtmevabad tehnoloogiad teevad ühenduse lemmiksisu esitamiseks silmapilkseks.

Ikooniline disain, arenenud inseneritöö. See ongi moderne kunst.
iMac on alati olnud esmaklassiline oma kujus ja funktsionaalsuses - kõik-ühes arvuti, mis suudab kõik vajamineva, nagu ekraan, protsessor, graafikavõimalused, mäluseadmed, mälu jm, pakkida ühte lihtsasse ning stiilsesse korpusesse. Uus iMac on kui kõige arenenum töölauale sobiv kuvar, mis sisaldab endas kõike. See on varustatud uusimate tehnoloogiatega, mis viivad selle jõudluse ja sooritusvõime täiesti uuele tasemele. Ning oma servast on see siiani vaid 5 mm paksune.

Erakordsed töövahendid
Uus Magic Keyboard kus NUM-klahvistikuga muudab trükkimise, dokumentide töötlemise või rakendustes navigeerimise tõeliselt lihtsaks. Koos Magic Mouse 2-ga töötab see kõik laitmatult.

Ei ole midagi sellist, nagu Mac
macOS on operatsioonisüsteem on algeks kõigele, mida sa oma Maciga korda saadad. macOS Sierra toob Macini Siri ning rohkem võimalusi nautimaks oma pilte, turvaliseks ostlemiseks ning sujuvaks tööks erinevate seadmete vahel.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud