Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Pulsikell Polar Vantage M (L)
 • Pulsikell Polar Vantage M (L)
 • Pulsikell Polar Vantage M (L)
 • Pulsikell Polar Vantage M (L)
 • Pulsikell Polar Vantage M (L)

Pulsikell Polar Vantage M (L)

Tootekood: VANTAGEMBL Tootja: Polar

Täiustatud jooksu- ja spordikell GPSi ja randmelt pulsimõõtmisega

Pane oma võimed proovile rekordite purustamiseks mõeldud universaalse spordi- ja joosku-GPS-kella Polar Vantage M-i abil. See õhuke ja kerge trennikaaslane annab su käsutusse kõik andmed, mida vajad oma tulemuste parandamiseks.

Loe edasi

279.99 €

Kuumakse alates 10 €

10 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 1 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-5 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-5 tp
 • Kauplusest kätte
  2 h

SAAVUTUSTEKS LOODUD
Polar Vantage M ühendab endas uusima sporditehnoloogia ja kerge disaini.

UUEL TASEMEL RANDMELT MÕÕDETUD PULSI JÄLGIMINE
Uue Polar Precision Prime™ anduri sünteestehnoloogia abil jälgib Polar Vantage M randmelt sinu pulssi täpselt ka kõige raskemates tingimustes.

EI ÜHTEGI KOMPROMISSI SINU STIILI ARVELT
Tänu vahetatavale randmepaelale saad oma Polar Vantage M sobitada iga välimuse ja ilmega. Vali oma lemmik Polari valikust või kasuta mõnda muud 22 mm vedrupulgaga randmepaela.

SINU UNIVERSAALNE TREENINGUPARTNER
Kas soovid parandada oma võimekust lemmikspordialal või mõõta oma saavutusi erinevatel spordialadel – Polar Vantage M on alati sulle abiks.

MUUDA TEHTUD TÖÖ NÄHTAVAKS
Polar Vantage M aitab sul oma treeninguid kvantifitseerida ja näitab, kuidas treeningud erinevatel viisidel su kehale pinget avaldavad.

OPTIMEERI OMA TREENINGUT TRAINING LOAD PRO™ ABIL
Kui soovid treenimisega saavutada teatud kindlaid eesmärke, pead teadma, kuidas treeningud su kehale pinget avaldavad, et leida tasakaal erinevat liiki treeningute ja puhkuse vahel.
Polar Vantage M näitab, kuidas treeningukorrad su keha pingutavad ja kuidas see sinu võimekust mõjutab.
Training Load Pro jälgib pinget, mida treening avaldab sinu kardiovaskulaarsele süsteemile (südamekoormus) ja võtab arvesse ka seda, kui suurt pinget sa ise tajud (subjektiivne koormus). Kui kasutad eraldi jooksu- või rattasõiduvõimsuse mõõdikut, mõõdetakse ka treeningukoormuse väärtus lihasluukonna süsteemile (lihaskoormus).
Kui sa tead, millise pinge all iga kehasüsteem on, saad treeninguid optimeerida, tegeledes õigel ajal õige kehasüsteemiga. Iga treeningukoormuse kohta saad numbrilise väärtuse, sõnalise tagasiside ja visuaalse diagrammi.

SÜDAMEKOORMUS
Südamekoormuse väärtus annab sulle teada, millise pingega mõjus treening kardiovaskulaarsele süsteemile. See arvutatakse pärast igat trenni pulsi andmete alusel.
Sinu südamekoormus arvutatakse treeninguimpulsina (TRIMP), mis on treeningukoormuse kvantifitseerimise üldaktsepteeritud meetod.

TAJUTAV KOORMUS
Tajutav koormus on väärtus, mis võtab arvesse sinu enda subjektiivset tunnetust treeningu raskusastme kohta.
Sinu tajutav koormus kvantifitseeritakse pingutuse subjektiivse tunnetuse määraga (Rate of Perceived Exertion, RPE), mis on subjektiivse treeningukoormuse kvantifitseerimise teaduslikult tunnustatud meetod. Sinu tajutava koormuse tasemed näitavad, kui tugev oli treening võrrelduna viimase 90 päeva treeningute keskmisega.

PINGE JA TALUVUS
Lisaks üksikute treeningute treeningkoormusele saad jälgida pikaajalist südamekoormust.
Pinge näitab, kui palju sa oled end viimasel ajal treeningutega pingutanud. See näitab viimase 7 päeva keskmist päevakoormust.
Taluvus näitab, milline on sinu ettevalmistus kardiotreeningu talumiseks. See näitab viimase 28 päeva keskmist päevakoormust. Kardiotreeningu taluvuse parandamiseks suurenda treeningkoormust aeglaselt pikema aja vältel.

VALI ÜLE 130 SPORDIALA HULGAST
Saad valida enam kui 130 spordiala hulgast ja lisada Polar Vantage M-ile oma lemmikspordialade profiilid Polar Flow's. Spordikellale saad lisada kuni 20 spordiala profiili ja kohandada igaühel neist seadeid.
Näiteks saad määratleda individuaalselt pulsi, kiiruse või jõutsoonid ja valida, millised andmed treeningu ajal kella numbrilaual kuvatakse.
Õige spordiala profiili kasutamine aitab hoida treeningulogi Polar Flow's ajakohasena. Lisaks saad spordialapõhist tagasisidet.

TÄIUSLIK TREENINGUPLATVORM TEABEJANUSELE SPORTLASELE
Polar Vantage M töötab sujuvalt koos Polar Flow'ga, mis on veebiaken, mille kaudu saad jälgida oma treeningut, und ja aktiivsust. Polar Flow abil on kõik su treeninguandmed ühes kohas hõlpsalt kättesaadavad.
Samuti saad oma andmeid sünkroonida muude veebispordikogukondadega, nt Strava või TrainingPeaksiga.

PLANEERI, TREENI, ANALÜÜSI
Saad automaatse treeningupäeviku, ulatuslikud planeerimis- ja analüüsitööriistad, edenemisaruanded ja Polar Flow kogukonna toe.

JAGA ANDMEID TREENERIGA
Anna tasuta teenuse Polar Flow for Coach abil treenerile juurdepääs oma treeninguandmetele.

Ujumise mõõtmine
Jälgi oma ujumistulemusi basseinis. Polar Vantage M tuvastab automaatselt sinu pulsi, ujumisstiili, teepikkuse, rütmi, ujumistõmbed ja puhkeajad. Teepikkust ja ujumistõmbeid jälgitakse ka looduslikus veekogus ujumisel.

Une kestus ja kvaliteet
Sinu treeningkompuuter jälgib automaatselt une kestust ja näitab Polar Flow mobiilirakenduses ja veebiteenuses kui rahulikult sa magasid.
Enamikule täiskasvanutest piisab täielikult kaheksatunnisest unest, kuid unevajadus võib varieeruda kuuest kuni üheksa tunnini. Sinu unevajadust mõjutavad mitmed tegurid nagu individuaalsed näitajad, treeningukoormus, vaimne stress, keha seisund ja võimalik une sügavus.
Unemustreid jälgides saad analüüsida igapäevaelus toimuvate muutuste mõju nendele ning leida õige tasakaalu puhkamise, päevase aktiivsuse ja treenimise vahel.
Unekvaliteedi hindamine põhineb randmeliigutustel. Ajavahemik, mil magad rahulikult ega liigu palju, arvestatakse rahuliku unena. Ajavahemik, mil liigutad ja vahetad oma asendit, arvestatakse rahutu unena.

Jooksuprogramm
Eelseisvateks jooksuüritusteks saad treenida Polar Flow isikupäraste ja kohandatavate jooksuplaanide abil. Vali üks neljast distantsist – 5 km, 10 km, poolmaraton või maraton – ning sulle pakutakse põhjalik treeninguplaan, mis vastab just sinu soovidele ja eesmärkidele.
Olenevalt oma valikutest ja aktiivsusest saad isikliku jooksuprogrammi, mille pikkus on 9–15 nädalat. Jooksuprogramm sisaldab ka algtreeningu etappi, mida saad kasutada mitu kuud enne tegeliku jooksuplaaniga alustamist.
Jooksuprogramm annab sulle hõlpsad juhised, motiveeriva õpetuse ja toetavad harjutused koos videojuhistega, mis teevad treenimise selgeks ja arusaadavaks.
Individuaalsete treeningute ajal juhendavad ühilduvad Polari tooted sind reaalajas. Saad vaadata eesmärgiks seatud südame löögisageduse tsooni ja kestust ning reguleerida optimaalsete tulemuste saamiseks oma treeningut.

GLONASS
GLONASS on ülemaailmne satelliitnavigatsioonisüsteem, mis salvestab välispordialadega tegeledes sinu kiiruse, vahemaa ja teekonna andmed. See töötab koos sisseehitatud GPS-iga, et tagada sinu andmete maksimaalne täpsus.

Ühilduvus
Ühildub lauaarvuti opsüsteemidega Windows XP, Windows 7, Windows 8 ja uuemate versioonidega
Ühildub Maci opsüsteemidega OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ja uuemate versioonidega
Ühildub Polar Flow' veebiteenusega
Ühildub Bluetooth Smarti kaudu Polar Flow' mobiilirakendusega

Ühilduvus muude tootjatega
Võimaldab Polari treeninguseadmega hõlpsalt muude tootjate teenustesse sisse logida.
Treeningu ja päevase aktiivsuse üksikasjad saadetakse automaatselt edasi ning need on kasutamiseks kättesaadavad selliste teenuste tarbimiseks, milleks oled loa andnud. Nüüd võid sisse logida näiteks teenustesse Strava,TrainingPeaks, Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal (iOS kasutajad) ja MapMyFitness.
Polar töötab pidevalt välja uusi muude tootjate teenustega ühilduvaid teenuseid ja värskendab pidevalt sellekohast teavet.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 1 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Polar Vantage M

   Infoks lähiajal Vantage seeria kella ostjatele. Uued Vantage kellad ei toeta kuni 2019a alguseni (kuupäev Polari poolt täpsustamata) kellal nutiteavituste funktsiooni. Senikaua kell ainult spordi tegemiseks.

   22.11.2018 13:55
   JS