Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
GPS kell Garmin Instinct Solar

GPS kell Garmin Instinct Solar

Tootekood: 010-02293-03 Tootja: Garmin

Instinct Solar omab päiksevalgusega laadimise võimekust, mistõttu saad kella vooluvõrgust laadimata kasutada palju kauem.

• USA sõjaväestandardile 810G vastavalt loodud kuumuse-, löögi- ja veekindll (kuni 100m sügavuseni) seade
• Seadmel on kolmeteljeline magnetkompass, baromeetriline altimeeter ning töötab erinevate globaalsete satelliitsüsteemidega (GPS, GLONASS ja Galileo), tagamaks täpsemad tulemused, kui ainult GPSi kasutades.
• Mõõda pulssi, aktiivsust ja stressi või treeni eelsalvestatud aktiivsusprofiilidega.
• Püsi ühenduses nutiteavituste abil ning lae oma treeninguandmed automaatselt Garmin Connect treeningkeskkonda.
• Kasuta TracBack funktsiooni, et navigeerida tuldud teed pidi tagasi alguspunkti või kasuta Garmin Explore veebilehte et planeerida oma seiklused ette.

Loe edasi

449.99 €
15 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

  • Transport tuppa
    2-5 tp
  • Tarne pakiautomaati
    2-5 tp
  • Kauplusest kätte
    2 h

Vastupidav nagu sinagi
Võid Instinct kella peale kindel olla ning maailm võib sinu peale kindel olla. Vastupidav ja usaldusväärne GPS matkakell vastab USA sõjaväestandardile 810G kuumuse-, löögi- ja veekindluse osas. Fiibertugevdusega polümeerkorpus on tugev ja vastupidav ning keemiliselt tugevdatud kriimustuskindel ekraan on piisavalt kõrge kontrastiga, et kõik oleks loetav isegi tugevas päikesevalguses. Täielikult ventileeritud silikoonrihmal on kaks hoidikut, et kellarihm ei jääks millegi taha kinni.

GPS, millele saad kindel olla
Sa ei käi sissetallatud radu vaid lood oma tee, selleks Instinct loodud ongi. GPS, GLONASS ja Galileo satelliitsüsteemide tugi tagab täpsema ja kiirema asukoha info ka raskemates oludes kui ainult GPS süsteemi kasutades. Sisseehitatud kolmeteljeline magnetkompass ja baromeetriline altimeeter annavad sulle lisainfot, et püsida kursil. Tänu TrackBack funktsioonile ei pea sa muretsema alguspunkti tagasi jõudmise pärast.

Jälgi ja treeni
Instinct GPS matkakell jälgib su pulssi, aktiivsust ja stressi kogu päeva, et teaksid kui palju oled ära teinud ja kui kõvasti selleks pingutanud. Kui sa oled valmis trenni tegema, siis vali lihtsalt eelsalvestatud aktiivsusprofiilide alt endale sobiv; jooksmine, rattasõit, ujumine ja palju muud.

Püsi ühendudes
Tänu nutiteavitustele võid jätta oma telefoni taskusse. Ühenda oma telefon Instinct kellaga ja see laeb automaasetl trenniinfo Garmin Connect rakendusse ning võimaldab kasutada LiveTrack ja Grouptrack funktsioone. Või ühenda kell Garmin Explore veebikeskkonna/ rakendusega ning koosta ja planeeri oma seiklused enne kui asud teele.

Aku
Nutikell: Kuni 24 päeva / 54 päeva koos päiksevalguse laadimisega
GPS: Kuni 30 tundi / 38 tundi koos päiksevalguse laadimisega
Maksimaalne aku GPS reźiimis: 70 tundi / 145 tundi koos päiksevalguse laadimisega
Aku säästmise reźiimis: 56 päeva / lõpmatu hulk päevi koos päiksevalguse laadimisega

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud