Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
GPS nutikell Garmin Vivoactive 3
  • GPS nutikell Garmin Vivoactive 3
  • GPS nutikell Garmin Vivoactive 3
  • GPS nutikell Garmin Vivoactive 3
  • GPS nutikell Garmin Vivoactive 3

GPS nutikell Garmin Vivoactive 3

Tootekood: 010-01769-22 Tootja: Garmin

GPS nutikell koos „viipemakse“ ja randmelt pulsilugemisega

• Garmin Pay™ - esimene Garmini kell, millega saad tasuda oste viipemakseterminalides¹
• Kujunda endale ainulaadne kell tuhandete tasuta allalaetavate taustapiltide jm. vidinatega Connect IQ™ poest
• Üle 15 eellaetud sise- ja välitingimuste(GPS) sportimise äpi, ka. jooga, jooksmine, ujumine jpm.
• Hindab su füüsilist taset VO2 max ja sportliku vanuse alusel, lisaks jälgib su stressitaset
• Nutiühendused, nagu teavitused, LiveTrack jälgimine, automaatne andmete üleslaadimine Garmin Connect™ keskkonda jm.
• Aku kestvus: kuni 7 päeva nutikellana, 13 tundi GPS režiimis

Loe edasi

199.99 € -30 € 229.99 €

Kuumakse alates 7 €

7 kuus
  • Lisagarantii (2 aastat) 1 € kuus
  • Kahjukaitse (1 aasta) 2 € kuus
  • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
  • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Maksa jooksu pealt
Garmini esimene viipemakse toega kell. Vivoactive 3 võimaldab sooritada makseid viipemakse terminalides. Enam ei pea jooksma koos rahakotiga või muretsema kas maksekaart on kaasas. Maksa kiirelt ja jookse edasi!

Sinu ja ainulaadne
Kujunda oma vivoactive 3 erinevate vidinate ja taustapiltidega, mida saad tasuta Connect IQ ja Face It™poest tõmmata. Jälgi kellalt Uber’i saabumise aega, lülita kodus tuled sisse SmartThings äpiga ja enneta vihmasadu AccuWeather MinuteCast äpiga. Ainult sinul on selline kell!

Rohkem sporti
Enama kui 15 spordirakenduse valikust leiad kindlasti endale meelepärase tegevuse. Mängi golfi, sõida rattaga, tee joogat või aeruta SUP`iga. Õues toimetades jälgib GPS-ga vivoactive 3 sinu valitud tegevuse üksikasju ilma telefoni ühenduseta. Tegele ükskõik millega - vivoactive 3 on sinu mängukaaslane.

Sama vastupidav kui sina
Võta see kell endaga igale poole kaasa ja iga ilmaga. Lisaks veekindlusele on vivoactive 3 Garmin Chroma Display™ ekraan selgelt loetav ka otseses päikesepaistes ja on korralikult kaitstud Corning® Gorilla® klaasiga. Lisaks puutetundlikule ekraanile teeb kella ülimugavaks kasutamiseks ka Side Swipe™ toiming e. kellaküljel sõrmega libistamine (toimib ka kindaga). Vivoactive 3 sobib sinuga kokku.

Loo ise või lae alla valmis treeningud
Olgu sinu treeningkava värske ja kosutav. Koosta oma isiklik jooksu-, rattasõidu-, cardio- või jõutreeningkava ning lae alla oma kella. Kell ise hoiab silma peal su treeningul.

Treenituse ja stressi-taseme igapäevane jälgimine
Elevate randmelt pulsilugemise tehnoloogiaga vivoactive 3 võimaldab sul jälgida tähtsaid aspekte oma tervise ja stressi kohta ning annab tagasisidet, kuidas su keha reageerib erinevatele asjaoludele. Näiteks mõõdab kell su VO2 max-i ja treenituse astet - põhilised füüsilise taseme indikaatorid, mis ajapikku paranevad. Ühtlasi jälgib kell ka sinu südamelöökide erinevust (HRV), mis aitab määrata stressi taset. Vivoactive 3 annab sulle märku, kui füüsilised või emotsionaalsed allikad põhjustavad stressi taseme tõusu, tänu sellele saad otsida kiirelt lahendust, et pingeid maandada.

Nutiühendused
Vivoactive 3 kellaga oled ühenduses nii treeningut tehes kui ka vabal ajal. Kui seade on ühildatud nutitelefoniga, kuvatakse kõik nutiteavitused otse kella peal, ühtlasi saad ka neile vastata ning vaadata sotsiaalmeedia uuendusi, e-maile ja veelgi enam otse oma randmelt. Leia oma telefon, kontrolli muusikat ja lase sõpradel reaalajas vaadata su treeningut. Lõpetatud tegevused laetakse automaatselt sinu Garmin Connect online kontole.

Jaga ja võrdle
Laadides enda toimetusi/saavutusi Garmin Connect keskkonda, saad palju rohkemat kui lihtsalt oma andmeid varundada. Garmin Connect on populaarne online keskkond, kus inimesed saavad üksteisega võistelda või ühineda väljakutsetega, julgustada üksteist ja isegi jagada oma võite läbi sotsiaalmeedia. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii internetis kui ka nutitelefonis läbi Garmin Connect™ Mobile rakenduse.

Kaarti laetakse…

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info

Tootjapoolne video

Tootjapoolne video

Tootjapoolne video