Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 4
 • Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 4
 • Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 4
 • Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 4
 • Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 4

Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 4

Tootekood: FB417BKNV Tootja: Fitbit

Fitbit Charge 4-ga pole teie saavutustel piire. See õhuke ja veekindel aktiivsusmonitor hõlmab funktsioone (nt sisseehitatud GPS, aktiivse tsooni minutid, uued treeningrežiimid ja une jälgimine), mis aitavad teil oma treeninguid ning keha paremini tundma õppida. Lisaks pakuvad Fitbit Pay ja kuni 7-päevane aku kestus liikvel olles suuremat mugavust ning inspiratsiooni oma treeningeesmärkide saavutamiseks.

Loe edasi

149.99 €

Kuumakse alates 5 €

5 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 3 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2 - 5 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2 - 5 tp
 • Kauplusest kätte
  3 - 6 tp

ÖÖPÄEVARINGNE PULSI MÕÕTMINE
Kasutage ööpäevaringset pulsi mõõtmist, et põletud kaloreid paremini jälgida, treeninguid optimeerida ja avastada personaalseid tervisetrende, mis inspireerivad teid oma tervise ning füüsilise vormi eesmärkide nimel pingutama. 

PUHKEOLEKU PULSS
Kandke Fitbit Charge 4 ööpäevaringselt, et tuvastada ja salvestada oma puhkeoleku pulss, vaadata aja jooksul pulsi trende ning jälgida tervise ja füüsilise vormi paranemist. 

PULSITSOONID
Vaadake treeningute ajal ekraanil reaalajas statistikat, et näha, kas olete rasvapõletuse, kardio või tippkoormuse pulsitsoonis, et saaksite pingutust suurendada või vähendada ning oma eesmärgid saavutada.

TREENINGU INTENSIIVSUSE KAART – AINULT RAKENDUSES
Vaadake pärast välitreeningut Fitbiti rakenduses treeningu intensiivsuse kaarti, et näha oma pulsitsoone läbitud marsruudil ja teada saada, kus te kõige rohkem pingutate.

AKTIIVSE TSOONI MINUTID
(short) See funktsioon teavitab, millises pulsitsoonis te olete, et saaksite teada, kas teie pingutus on eesmärkide saavutamiseks piisav.

(long) Aktiivse tsooni minutid jälgivad teie isikupärastatud pulsitsoonides oldud aega, et näeksite oma soorituse progressi ja seda, kas järgite NHS-i soovitust vähemalt 150 minutit mõõduka intensiivsusega aktiivsust või 75 minutit suure intensiivsusega aktiivsust nädalas.

Calculation Key (for background, not to be used in copy) Rasvapõletuse tsoon = üks aktiivse tsooni minut Kardio ja tippkoormuse tsoon = kaks aktiivse tsooni minutit.

EESMÄRGIPÕHISED TREENINGREŽIIMID
Lülituge lemmiktreeningute ajal treeningrežiimile, et seada igale treeningule eesmärk ja näha ekraanil oma soorituse progressi reaalajas.

SISSEEHITATUD GPS
Kasutage jooksmise, matkamise või jalgrattasõidu ajal Charge 4 sisseehitatud GPS-i oma tempo ja läbitud vahemaa vaatamiseks ning seejärel vaadake Fitbiti rakenduses oma treeningu kaarti.

VEEKINDEL KUNI 50 M SÜGAVUSEL
Kuni 50 m sügavuse eluaegse veekindlusega Fitbit Charge 4 jälgib automaatselt ujumistreeninguid ning seda võib kanda duši all, basseinis ja mujal.

JUHENDATUD HINGAMISSEANSID
Võtke hetk, et pühenduda täielikult teie pulsil põhinevale ekraanil kuvatavale juhendatud hingamisseansile.

TEAVITUSED JA RAKENDUSED
Püsige ühenduses kõnede, sõnumite, kalendri ja nutitelefoni rakenduste märguannetega ning mugavate rakendustega, nagu ilm ja taimer. Saatke ka sõnumitele kiirvastuseid (ainult Androidis). Kasutatav, kui telefon on lähedal.

UNEFAASID JA UNESKOOR
Charge 4 jälgib teie kerge, sügava ja REM-une faaside kestust ning esitab Fitbiti rakenduses igaöise uneskoori (Sleep Score), aidates teil oma unekvaliteeti paremini mõista ja seda parandada.

PIKK AKU KESTUS
Fitbit Charge 4 kuni 7 päeva (GPS-i kasutamisel kuni 5 tundi) kestev aku võimaldab teil teha vähema laadimisega rohkem. (Erineb olenevalt kasutusest ja muudest teguritest)

SPOTIFY
Rakendusega Spotify saate juhtida oma muusikat (nt lemmiklaule) ning sirvida esitusloendeid ja netisaateid otse randmelt. Kasutatav, kui telefon on lähedal; nõutav on tellimus.

FITBIT PAY
Laadige oma krediit- ja deebetkaardid Fitbiti rakenduse rahakotti (Wallet), seejärel kasutage Charge 4 liikvel olles vaid puudutusega ostude eest maksmiseks. Vaadake saadavust aadressil fitbit.com/fitbit-pay/banks

KOGU PÄEVA AKTIIVSUSE JÄLGIMINE
Fitbit Charge 4 jälgib kogu päeva aktiivsust, sh samme, vahemaad, läbitud korruseid, aktiivseid minuteid ja põletatud kaloreid, et näidata, kuidas kõik päevaosad viivad teid eesmärkidele lähemale.

NAISTE TERVIS
Naised saavad tunda oma keha täiesti uuel tasemel, kasutades Fitbit Charge 4 koos Fitbiti rakendusega päevade jälgimiseks, sümptomite salvestamiseks, prognoositava ovulatsioonikalendri vaatamiseks ja paljuks muuks.

UNEREŽIIM
Magage segamatult, kasutades öösel nutitelefoni teavituste vaigistamiseks ja ekraani sisselülitumise vältimiseks unerežiimi. Ajastage rakenduses unerežiimi automaatne sisselülitumine.

REŽIIM HÕIVATUD
Kasutage režiimi Hõivatud, kui soovite päeval kõik kõnede, sõnumite, kalendri ja rakenduste teavitused vaigistada.

LIIKUMISVAJADUSE MEELDETULETUSED
Hoidke end eesmärkide saavutamisel kursil lõbusate ekraanil kuvatavate meeldetuletustega, mis motiveerivad teid päeva jooksul liikuma.

PÄEVAPÕHINE TÖÖLAUD
Vaadake oma aktiivsuse täielikku statistikat ühes kohas päevapõhise töölaua abil, mis näitab teie samme, põletatud kaloreid, und, pulssi ja muud teavet.

INTUITIIVNE PUUTEEKRAAN
Fitbit Charge 4 hõlmab ümbritsevate valgusolude järgi kohanduvat suurt taustvalgustusega puuteekraani, mis võimaldab statistikat päikesevalguses, öösel või muul ajal hõlpsamalt vaadata.

JUHTMEVABA SÜNKROONIMINE
Fitbit Charge 4 sünkroonib andmed automaatselt iOS- ja Android-seadmetega, et näidata teile Fitbiti töölaual statistikat, trende ja progressi.

MOBIILIRAKENDUSE TÖÖLAUD
Määrake Fitbiti rakenduse töölaual eesmärgid, jälgige progressi ning saage oma tervisest ja füüsilisest vormist parem ülevaade – alates toitumisest ja vedelikutarbimisest kuni treeningute ja uneni.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud