Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3
 • Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3
 • Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3

Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3

Tootekood: 010-02441-12 Tootja: Garmin

SEIKLUSED OOTAVAD

vívofit jr. 3 pole kõigest lastele mõeldud aktiivsusmonitor. See on interaktiivne kogemus, kus lapse tegevused avavad põnevaid Disney printsessi seikluseid.

Loe edasi

89.99 €
 • Lisagarantii (2 aastat)
 • Kahjukaitse (1 aasta)
 • Kahjukaitse (2 aastat)
 • Topeltkaitse (2+2 aastat)

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Tarne pakiautomaati
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  2 h

TEGEVUS AVAB SEIKLUSE
Sinust saab lapse abiline, kui ta uutest seiklustest osa võtab ja koos Arieli, Belle'i, Jasmine'i, Mulani ja Rapuntsliga maagilisi kuningriike avastab.

TOKSAMISVÄLJAKUTSE MÄNG
60 minutit igapäevaseid tegevusi seikluste vabastamiseks – mida rohkem tegevusminuteid laps logib, seda rohkem võimalusi saab ta põnevas toksamisväljakutses osaleda.

KOGUTAVAD KALLISKIVID
Igapäevaste eesmärkide täitmine annab lapsele tasuks värvilisi kalliskive. Kalliskive saab kasutada seikluse maakaardi ja isegi oma enda kuningriigi uute osade avamiseks.

FITNESSI LÕBUSAD FAKTID
Aktiivne olemine on hea igale printsessile ja mudilasele. Rakendus julgustab neid treenima ja annab harjutuste kohta õpetlikke teadmisi.

AJASTATUD TEGEVUSED
Uued ajastatud tegevused võimaldavad lastel jälgida tehtud samme ja pargis mängimise, jalgapallimängu ja palju muu ajal läbitud hinnangulist vahemaad. Salvestatud tegevusi saad hiljem vaadata rakenduses Garmin Jr..

VÄRVIEKRAAN
Laps näeb oma värviekraanilt kõike ka kirkal ja päikesepaistelisel päeval. Sina saad aidata tal seadet 12 Disney printsessi sihverplaadiga isikupärastada.

ICE (HÄDAOLUKORRA) VIDIN
Valmis tasub olla kõigeks. Sisesta lapse hädaolukorra kontakti andmed ICE vidinasse, et sellele saaks vajadusel kiiresti ligi.

TEGEVUSE JÄLGIMINE
Rakendusega Garmin Jr. saavad vanemad vaadata lapse tegevusi, kohustusi, uneaega ja ülesannete andmeid, kui on selle sünkrooninud oma ühilduva seadmega.

ÜLESANDED JA TASUD
Määra rakenduses ülesandeid ja tasusid ning anna auhinnaks virtuaalraha. Rakendusesisest raha saab laps kasutada auhindade lunastamiseks.

SÕBRALIKUD MEELDETULETUSED
Kui määrad ülesanded ja ajastatud hoiatused, annab sinu lapse aktiivsusmonitor talle tehtavast ikooniga teada. Saad määrata iganädalased või isegi igapäevased tööd.

SAMMU VÄLJAKUTSED
Sammuväljakutsega Toe-to-Toe™ saavad lapsed sõpradega sünkroonida ja võistelda ajastatud sammuvõistluses. Rakendusega Toe-to-Toe ja ühilduva kantava Garmini seadmega saavad lustimisest ka vanemad osa võtta.

OLGE KOOS AKTIIVSED
Lingi rakenduses Garmin Connect™ oma lapse sõbrad ja loo rakenduses Garmin Jr. ühendus teiste perekondadega. Suhtle nendega ja võta osa iganädalastest perekondlikest sammude väljakutsest.

LAPSEREŽIIM
Aktiveeri rakenduses Garmin Jr. lapserežiim ja anna oma lapsele piiratud ligipääs oma ülesannete jälgimiseks ja kontrollimiseks ning seikluse uusima missiooni vaatamiseks.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud