Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
Acer Logo
Acer Chromebook 311
Muudetav ja kaasaskandmiseks ülimugav Chromebook
Acer Chromebook 311
(CP311-11HT)
Acer Chromebook Spin 311
(CP311-2H)
Nutikam operatsioonisüsteem
Aceri Chromebook 311 pakub Google'i operatsioonisüsteemi Chrome OS parimaid omadusi kompaktses ja mugavas seadmes, mida saab kergesti kogu päeva kaasas kanda.
Kõik, mida vajate
Chromebook 311 on sülearvuti, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad töötada liikvel olles, sest selle jälgpind on väiksem kui A4-paber ja kaal vaid 1 kg. Tänu väiksemale korpusele ja kergele kaalule on see ka suurepärane valik lastele, kelle jaoks võib suurema seadme kasutamine raske olla.
Aku peab vastu terve päeva
Protsessor on äärmiselt energiatõhus. See tähendab, et Chromebook 311 aku peab ühe laadimisega vastu kuni 15 tundi – seega saate seda kasutada tööks või õppimiseks terve päeva, ilma et peaksite muretsema laadimisvajaduse pärast.
Mugav vaatamine
Hoolimata väiksusest mahub Chromebook 311 sisse 11,6-tolline kõrglahutusega IPS-ekraan, nii et kõik paistab kenasti terav. Olemas on ka IPS-paneelile omased erksad värvid ja laiad vaatenurgad.
Vaadake  mudelit
Acer Chromebook 311 
Võimas liikuvus
See äärmiselt kerge muudetav Chromebook kaalub vaid 1,05 kg ja on väiksem kui A4-paber, mistõttu on seda ülimugav kaasas kanda. Sellel kaheksatuumalise protsessoriga Chromebookil on piisavalt töötlusvõimsust, et päevatöö saaks tehtud igal pool, kuhu te arvuti kaasa võtate.
Mugavalt täpsed klahvid
Nõgusad klahvikatted muudavad iga klahvivajutuse meeldivaks. Kaasa aitab ka klahvide 1,6 mm liikumisulatus. Nii võite rõõmuga näha, kuidas töö edeneb kiiremini ja teete vähem trükivigu.
Energiat kogu päevaks
Siin on teile energia, mille toel tegutsete terve päeva. Selle Chromebooki aku hoiab teid aktiivsena kuni 15 tundi.
Mugavalt muudetav
Kasutage selle Chromebooki 11-tolline ekraan täielikult ära. Seda saab 360 kraadi ulatuses igapidi keerata, et saaksite teha hõlpsasti esitlusi või jagada ekraani mugavalt ja koostööd soodustavalt.
Paindlik ühenduvus
Olge sünkroonitud ja ühenduses. Täisfunktsionaalne USB-C port ja 802.11ac Wi-Fi koos Bluetooth 4.2-ga võimaldavad ühendada korraga mitu seadet, kasutades samal ajal täielikult ära ka sisseehitatud 720p HDR veebikaamera võimalused, et teha Google Hangoutsis kristallselgeid videokõnesid.
Gigabitt-Wi-Fi
Gigabitt-Wi-Fi 2×2 802.11ac, 160 MHz (1733 Mbit/s) pakub kuni kaksteist korda suuremat kiirust kui 802.11n.
MU-MIMO
MU-MIMO (Multi-User Multiple-Input and Multiple-Output) on standard, mis pakub kiiremat juhtmeta sidet ja suudab toime tulla korraga suurema arvu juhtmevabade seadmetega.
Nutikam operatsioonisüsteem
Aceri Chromebook 311 pakub Google'i operatsioonisüsteemi Chrome OS parimaid omadusi kompaktses ja mugavas seadmes, mida saab kergesti kogu päeva kaasas kanda.
Vaadake mudelit
Acer Chromebook Spin 311